Galata Köprüsü'nde balık nerede yenir?

Ayıptır söylemesi, akşam rakı balık yapıciim sevdiğim bir arkadaşımla, mekanımız da Galata Köprüsü (olmadı Karaköy iskele).

Velakin hangi restorana gitmeli, karar veremedim bir türlü. Eh, organizasyon işi de bana düştü... Oralardaki mekanları bileniniz var mı, hangisini önerirsiniz canlar?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize teşekkürler, sonunda oturduğumuz mekan balık noktası (fish point )oldu. balıklar idare ederdi, rakılar güzeldi, dost sohbeti şahaneydi:)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Galata köprüsünde balık yiyecegin yer en lüksü olmazsa kötü

0|0
    0|0
  • Akdeniz restaurant iyidir, servisi temiz hızlıdır,

karaköy iskelede de paradise restaurant iyidir, mezeleri lezzetlidir, galata/karaköy de bu iki mekandan başka mekana gitmem

0|0
    0|0
  • şimdi sorumu bu yaaaaa

bak şimdi gidiyom galataya

0|0
    0|0
  • Karaköy İskelesi'ne bakan tarafta İstanbul Balık vardı galiba.Kalamar ızgarası süperdir.

1|0
    0|0
  • galatada balıkçı kenan... (Ancak ortaköyde büyk bir restaurant şeklnde gemi var tavsye ederm)

0|0
    0|0
  • sen bildiğim kadarıyla sarıyerde oturuyordun ,komşu kızı ve sarıyerde garipçe köyü yolu üzerinde koç balık var bence orada ye manzara servis süper ,galatada konak kafede kahve içersin

0|0
    0|0
  • Köprüyü Bilmem temiz mekan Derseniz Haliçte Sosyal Tesisler var Deniz kenarı... Temizz :)

0|0
    0|0
  • afiyet olsun ne diyelim :)

0|0
    0|0
  • offf canım çekti davetsiz misafir kabul ediyormusunuz?

0|0
    0|0
  • Can sana Yunus Retoranı öneririrm. Galata Köprüsü'nün Unkapanı Köprüsü tarafına bakan kısmında...

0|0
    0|0
  • karaköy de ye galata köprüsünün oralar pi çünkü deniz daha kirli o köprü de

0|0
    0|0
  • köprünün altı ise tercih yaka balık veya fish point derim

0|0
    0|0
    • fish point iyiydi evet, iyi hatırlattın onu. sağolasın:)

• işletmecisi alper avşar kardeşim bir tanedir gerekeni her zaman yapar ...

• masada yiyebilirsin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kiskandiriyorsun ve de sinir ediyorsun kuzu :) Ben Istanbul'dayken bi yapamadik raki-balik. Alacagin olsun insallah! Oysam ki ben seni Cin lokanlarina bilem goturmustum! uhhuuu :D

1|0
    1|0
    • yavrum sen gel sofrayı kendi elcağızlarımla kuracağım sana:)

• orası lolanta kaynıyor zaten :) körpünün altındaki çarşıda süper olur manzarlı üstelik

1|0
    0|0
  • ayyy canım istedi yaaa keşke ben de istanbulda otursaydım abla:(

2|0
    0|0
  • baş başa bostancıda ne işin var galatada.

0|0
    0|0
  • niye insanın canını cektiriyosun simdi

0|0
    0|0
  • ıstanbulda köprü altında lokantada yemıstm balık.ama lokanta sallanıyordu.mıdem karıstı.ama balık güzeldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...