Sevdiğin kişiden ayrıldıktan sonra yeni biriyle aşk yaşanıyor mu?

Ayrıldıktan sonra yeni biriyle aşka yaşamak sevgi yaşamak ve benzeri duyguları tatmak eskisi gibi oluyor mu veya daha mı iyisi oluyor, yoksa hiç mi olmuyor?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bunu kimse bilemez tam olarak ancak şu var ki insan elbette yeniden sevebiliyor.27 yaşındasın bu yaşına kadar kaç kişi girdi hayatına eğer 1'den fazla ise demek ki olabiliyor.Daha iyi yada daha kötü mü oluyor soruna da şöyle cevap verebilirim her biten ilişki bize birşeyler katarak gider eğer ders alabilirsen bir sonra ki daha güzel olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• belli bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Evet, kimse alternatifsiz degil. Kendine yeterli sureyi taniyip, gereksiz takintilarla bogulmadikca..

0|0
    0|0
    • Evet kımse vazgecılmez değil aslında , yanı bakıyorum , erkeklerın çoğu hallerı aynı

yanı tipler bıraz farklı

• Belli olmaz , ayrıldığın kişide istediğini

bulamamıssanız , belkı yenısınde bulabılırsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer aşkı yaşadıysanız tekrar yaşayabilceğinize inanmıyorum arkadaşlar...sunu acıklıyım ama bizim yeni nesilin bahsettiği gibi bir aşk değil tabiri caizse eski türk filmleri tadında bir aşk...gururu,kendini vs vs baska hic biseyi düşünmeden kendinizi adadığınız bir ask...elbetteki tek taraflı olmadan...eğer bunu yasadıysanız sanmıyorum ki tekrar bu duyguları bir baskasıyla paylasabilin

0|0
    0|0
  • Altı aylık bir unutma, atlatma ve rahatlama sürecinin ardından mümkündür. En az altı ay diyor doktorlar. Şaka la şaka doktor demiyor ben diyorum.

0|0
    0|0
  • Bence olmuyor. Yeni birinin en kötü onun gibi olmasını beklersin. Kendimden biliyorum :/

0|0
    0|0
  • yasanir yasanir, kimse bulunmaz hint kumasi değil ki , elbet bulunru yenileri

0|0
    0|0
Yükleniyor...