Yeğenim yeni sünnet oldu sünneten somra pantolon giyemedidiği için etek giydirdiler

siizce bu doğrumu bana doğru gelmiyo arkadaşlarından benden utanıyo gibi geliyo

Güncellemeler:
ablamin kiz cocuk issteginden olabilirmi

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• hiç etek giymedim, biz onun yerine bol eşofman alıp, yoğurt kasesinin içine alıyoruz kobrayı, yoğurt kasesiyle dolaşıyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kültür..

Hem sünnet olayı.. hem etek olayı..

Acayip sosyolojik, psikolojik inceleme çıkar burdan..

Utanır tani, etek kaıdnla öyle özdeşleştirilmiş ki, utanıyor kendinden.

gerçi uzun entari gibi şeyler oluyo sanırım çocuklar için

neyse geri diksinler en iyisi, en güzel yol bu :)

0|0
    0|0
  • Gayet normal bende giydim,kilotlu çorap giymedim tabi ama etek giydim.Şükür tercihleride bugüne kadar hiç bideğişme olmadı :D

0|0
    0|0
    • hem kulotlu corap hem etek kotu duruyo arkadaslarinin yaninda

• ama gri diz ustu etek siyah corapta kotu duruyo arkadaslarinin gormesi

• Ya görsün nolucak.Dediğim gibi o acıdan dolayı insan o kadar ince düşünmüyo.Ahh ah bana ne günleri hatırlattın ya

• ablan çocuğun geleceğini karartıyor sanki. yaşı ilerleyip cinsel tercihini yapmada kötü rol oynayabilir o yaştaki çocuğun öyle şeyler giyinmesi. :-) allah korusun.

0|0
    0|0
  • "Allah belanı versin bu yaştaki çocuğun cinsel kimliklerin farklılığı ayrılığını anlayışını yerleştirmesine engel olabilecek bir şey yapıyorsun bu çocuk i*ne olursa oturur ağlarsın sonra, kevaşeeeee" denilecek durumdur.

0|0
    0|0
    • pardon ablaya hakaret ettim gibi oldu, alttaki açıklamayı uzun uzun okumadım hatta hiç okumadım, özür diliyoruuum.

• annesi oyle uygun gordu bilmiyorum

• 7. sınıf orta 2 eder o da, artık ergenliğin giriş aşamasını geçmiş oluyor çocuklar. gururunun da ciddi anlamda incineceğini düşünüyorum. yapılmaması çok daha fazla yerinde bir durum olurdu. bakışım olumsuz..

• Çükülotası düşer mazallah etek giydir 3-4 gün :((

0|0
    0|0
  • Etek mi? Etek değil o ya.. Alt kısımları etek gibi uzun olan bir çeşit gömlektir o sadece..

Ha yok, bildiğin lise eteği kıvamında bir şey giydirdiyeniz, olmaz.. Olmamalı..

0|0
    0|0
  • Etek değilde Arapların giydiği entari vari özel bir kıyafeti oluyor. Bir kızın eteğini giydirmekle ayıp etmiş olurlar. Aslında Sünnet kıyafeti takımında olması gerekiyordu

0|0
    0|0
  • utanabilir ama sünnet olmuş bu olayın güzelliğini ne kadar cesaret gerektirdiğini anlatın geçebilir. ayrısa eğer sargı varsa bol olmak koşuluyla eşofman giyebimesi lazım.

0|0
    0|0
  • 13 yasında cocuk sünnet olmaz 13 yasında cocuk etek giymez 13yasinda cocuk kilitli çorap hiç giymez giydiremez

0|0
    0|0
  • çocuğun annesi iskoç olabilir seceresini bi arastırın

0|0
    0|0
  • Bana da normal gelmedi.Onun yerine çok bol bir şort giydirsin ya da çok uzun bir erkek gömleği giydirsin bence.Yoksa psikolojisinde derin yaralar açabilir istemeden

0|0
    0|0
  • ne kadar süre sonra oldu ki bu olay..bir süre geniş şeyler giymesi onun için faydalı ama etekde absürd olmuş

0|0
    0|0
  • Sünnette bi çok çocuğa giydirilir. Ömründe bi defa giyer zaten. Anı olsun boşver. Hem sağlık da önemli.

0|0
    0|0
  • etek acı çekmemesi için mantıklı ama daha farklı bir yöntemde kullanılabilirdi.Sizinkiler ucuza kaçmış

0|0
    0|0
  • utanmasa sorun var

0|0
    0|0
  • 13 yaşındaki çocuğun buna ciddi bir direnç göstermesi lazım

0|0
    0|0
  • dalga geçer akadaşları çocukla söyle yapmasın bol giyim pantolonlar var onlardan alsın.

0|0
    0|0
  • psikolojisini etkileyebilir bence uzun gomlek giydirilmeliydi

0|0
    0|0
  • giymesin arkadaş ne eteği yaaa...

0|0
    0|0
  • utangac olması iyi.

0|0
    0|0
  • 13 yaş ergenlik öncesidir. Ergenlik doğumdan sonraki en kiritik dönemdir. Cinsel kimliği otursa bile değişimler olabilir. Rencide olmasını vs. saymıyorum bile. Küçük olsa tamam da. 13 yaşına kadar niye bekletmişler ki. Bol pantolon falan giydirin.

0|0
    0|0
    • pantolon aciyiyo diye etek giydirmis disari cikarkende usumesin diye kulotlu corapgiydirmis

• Cevap yorumu; Anladım. Ben de pantolon giymedim ama daha yedi yaşında bile değildim. Etek de giymedim. İyileşene kadar yattım sadece.

Güncelleme; Kız çocuk isteğinden değildir diye düşünüyorum.

• bu soru dünde sorulmuştu yanlış mı hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • çok iyi olmuş. Sağlığı herşeyden önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sacmalamasinlar ; sunnet cocuklari icin ozel gomlek var uzun ondan fiydirmeleri gerek ; akt tarafi 20 tl civarinda .. Cocugu rencide etmeye ne gerek var ...

0|0
    0|0
    • aynen bende oyle dusunuyorum bildigimiz siyah diz alti etek cocuk utaniyo arkadaslarini gorunce

• Allah damatliginida gosterir insallah , arkadaslarina karsi utandirmayin cok uzun yillar dalga gecerler sonra ..gomlek iyi fikir ;)

• 13 yaşındaki çocuk sünnetli haliyle neden komşuya götürülüyor ki... Tam ergenlik zamanı bu tip şeyler çocuğu hem rencide eder hem de cinsel problemler oluşur... Ablan kız çocuk istiyorsa doğum yapsın 13 yaşındaki çocukla oyuncak gibi oynanmaz yazık

0|0
    0|0
  • Bu soruyu daha ince birisi sordu sanki ...

0|0
    0|0
  • 13 yaşında sünnet mi olur..

0|0
    0|0
  • Sünnetlikler var onlardan almalı gerekirdi bildğimiz etek giydirmişseler ayıp etmişler.

0|0
    0|0
  • Tamam davranış normal, olması gerektiği gibi ama 13 yaş bunun çok çok fazla bence, neredeyse liseye başlıycak!..

0|0
    0|0
    • Ablanın yaptığı yani, sünnet olan çocuklar bir müddet etek vs gibi şeylerle rahat etmesi adına dolaşırlar, ama bu çok küçükse yapılır, yeğenin 13 yaşında neredeyse lise çağı geliyor, etek tuhaf olmuş..

• Normal değil kimlik problemi oluşabilir. Çok bol bir eşofman veya uzun hırka giydirebilirdi üstüne.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • ya benim kardeşimde oldu ona sünnet için özel bi iç çamaşırından giydirmiştik.bir de onu deneyin.etek çocukta ki özgüveni sarsar bence .S

0|0
    0|0
  • yapmasın bilinç altı etkilenir ilerde topm mop olur mazallah

1|0
    0|0
  • O yaştaki bir çocuğa etek ve külotlu çorap giydirilmesi hiç normal değil.

0|0
    0|0
  • bence ergenlik döneminde bu yanlış bir hareket

0|0
    0|0
  • psikolojik yönden hiç hoş bi durum değil.bol bişeyler giymesini tavsiye et.

0|0
    0|0
  • bu soru önceden sorulmuş biz de bi sürü çözüm yolu yazmıştık oysa ki..

0|0
    0|0
  • Benc eyanlis yaptilar. Cocugun gelisimi icin kotu birsey. Sunnet kiyafetlerinden giydirmeliler.

0|0
    0|0
  • biraz daha bekleyim ünv. yapsaydınız sünnet :S çocuğun psikoloji bozulmuştur bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...