Hidrellez gecesi hakkında ne biliyosunuz?

ben bu sene duydum bunu neler yapilir okudum nette ama bu gercekmi yani gul agacinin altina dilegini yazip gomunce gerceklesirmi yapan varmi :)

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• dua etmek için vesiledir öyle varsay. Allahtan başkasından istemeyeceksin tabi ki. kaç senedir yapmam ama küçükken bir kağıda istediğim şeylerin resmini çizerdim ve dualarımı yazardım. kağıdın içine para koyar katlar balkona koyardım. yazdığım şeyler de olurdu 1 sene içinde. tabi insanın aklına bir daha ki hıdrellez geliyor neler yazdım acaba diye açıp bakıyorsun. %80 %90 olmuş oluyordu baktığımda. iyi hatırlıyorum. nokia 3100 istemiştim alınmıştı :D markasını bile yazmıştım yani o derece :D bu sene de aklıma geldi hazırladım bir kağıt koydum. bakalım hayırlısı olsun :D

1|0
    0|0
    • iimis :D tabi olmicak bisey dileyince kabul olmaz da :) bende yaptim ama gece 11:50 gibi kucucuk bi gul vardi daha yeni ektik artik olurmu bilmiorum zaten korktum karanlikta neyse olur umarim :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• hurafe bunlar eğer gerçekleşmişse bile istek tesadüfendir inanmayın böyle şeylere gerçekle yüzleş hayal aleminde yaşamanın faydası yok

1|0
    0|0
    • bende inanmam boyle seylere ama herkes yapiyo gerceklesiyo diolarda merak ettim bende

• diyorumya tesadüfen oluyor onlarda ondan oluyor sanıyor yani inanmak isteme meselesi hatta bu üfürükçü hocalar da bu işten milleti dolandırıyor inançlarından dolayı ben onlara aptal gözüyle bakıyorum inanma o tip şeylere inan aptal inandıran da uyanık dolandırıcıdır

• önceleri çok iyi neşeli bayram diye biliyorm ama artık provake edlen ve genelde hep olay çıkan bi gün olarak aklımda kalıyor

0|0
    0|0
  • Çok şey biliyorum ama inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Pek kaile almıyorum doğrusu ateşten atlama falan akıllı adam atlarmı ateşten :)

0|0
    0|0
  • Hiç Kutlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...