Peygamberimizin hayatını anlatan film önerir misiniz?

Peygamberimizin hayatını Çağrı filmi dışında çok iyi anlatan başka bir film var mı?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• genelde böyle filmler yabancı yapımı oluyor ve olaylar olduğu gibi anlatılmıyor .. bence siyer kitapları okumalısın

0|0
    0|0
    • çağrı filmi bildiğim kadarıyla güzel ve etkileyici bir film... yanlış olan bir yerini ben açıkçası görmedim...

• olayları tarafsız gözle anlatmışlar, daha ne istyorsun :)

• neyse ben yanlış anladım o zaman yabancı yapımı benim bildiğim bir çağrı filmi var da o yüzden...

Kızlar Ne Diyor 2

• Hz. Muhammedin Hayati diye bi film vardi Kanal 7de cikardi bölüm bölüm gösterilirdi.

0|0
    0|0
  • Peygamberimizin hayatı diye bir film vardı, ama onda da çağrıdan bir kaç kesinti var. Hem film çok ağır ilerleyip izleyiciyi sıkabiliyor, bence en iyisi çağrı diyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yüreğinde bir peygamber ışığı yak ve sonra onu layıkıyla öğrenmeye anlamaya çalış. Gün gelecek o ateş kor olup aşkıyla senide yakacak. Birisi ya Muhammet dese gözlerinden yaşlar akacak.

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • islamiyetin doğuşu ve çağrı filmi dışında güzel film bulamazsın,

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • günah olmaması için "senaristin kafasındaki peygamberin hayatı"teknik tabiri kullanılmalıdır.zira tüm sinema okullarında okutulan temel bilgi, film bir ilizyondur.

0|0
    0|0
  • film değilde dahacok eserler var al onları oku

0|0
    0|0
  • bence en güzeli siyer kitapları al oku filmden daha çok geliştirirsin kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...