En çok satan yazarlar listesi açıklandı.

Orhan Pamuk ilk 10'a giremedi. Dandik romanlar çok sattı. Sizce neden?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Orhan Pamuk'un olmaması ilginç bir durum değil. Adamın cümle yapıları bozuk bir kere. Bazı nedenlerden dolayı nobel ödülü aldı-edebi başarısından dolayı değil-.

Elif Şafak'ı ele alırsak farklı da olsa yine siyasi nedenler. Kadın tutturmuş Mevlana vs. İyi de Mevlana zaten başlı başına bir felsefe, edebi unsur... Sanki Mevlana değil de Elif Şafak yazmış. Tüm insanların zaten bildiklerini ısıtıp ısıtıp yedirmeye çalışıyor. Yeni bir şey ürettiği yok. İskender Pala da sağlam bir koltuğa oturmak üzere ve ya oturmuştur, son durumdan haberim yok. Ama anormal bir durum olduğunu ben de düşünmekteyim. Olmamalıydılar demiyorum ama öncelikli olabilecek başka kitapların olduğu düşüncesindeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim adım kırmızının değerini bilememiş bir toplumuz.daha ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin romanları mı dandik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir Edebiyatçı olarak derim ki, yazar halkıyla barışık olmalı. Orhan Pamuk bu ülkeye çok yabancı. Hiçbir eserini okumadığım için eserleri hakkında değerlendirme yapamam, ama İskender Pala'nın romanını eğer dandik kategorisine soktuysan ona pekâlâ cevap verebilirim.

0|0
    0|0
  • çünkü orhan pamuğu medya şişirdi! politik verilen nobel ödülü şişirdi... ilk onda olmaması normal kitaplarnn dili bile çok ağır türkçeyi yanstmyor

1|0
    0|0
  • millet gülmek eğlenmek istiyor belki ondandır .

0|0
    0|0
  • orhan pamugun nıye nobel odulu aldıgı bellıydı...

0|0
    0|0
  • orhan pamuk'un eserleri de senin deyiminle "dandik" birçok kişiye göre demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...