En sevdiğiniz dans türü nedir? Dans etmek neden insanı bu kadar mutlu eder?

Ben neredeyse bütün hepsini seviyorum ama flemenconun yeri ayrıdır. Pole dancing de çok estetik bence ...

En sevdiginiz dans türü nedir ? Dans etmek neden insanı bu kadar mutlu eder?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• contemporary ve street jazz her zaman favorim :) bir ara klasik bale seviyordum ya su an sasiriyorum :D oldum olasi latin danslarini sevemedim... neden bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Slow dans. Sakin sakin ve romantik. İyi gider. Salsa falan fazla şehvetli. Yaşlandım ben artık :))))

0|0
    0|0
  • apaçi forever =)

2|1
    0|0
  • :(( bir ben mi dans edemiyorum ya, benden bir nane olmaz, baksana herkes doğuştan dans biliyor

0|0
    0|0
    • aynen aynen ben de bunu yenmek için salsa kursuna gittim hayattan soğudum tam bir odunum

• en azından kurstan birşeyler kapmışsındır Şimdi 2 hareket yapsan off ne güzel dans ediyor deriz Bende bunu yenmek için dans kursuna mı gitsem? işe yarar mı yoksa daha mı moralim bozulur sence?

• Bi ara tangoya başladım baya da ilerledim ama bıraktık işte. tekrar başlamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hiphop...

0|0
    0|0
  • zeybek ama cokta mutlu edecegini sanmam :)))

0|0
    0|0
  • dans etmek insanı mutlu eder

0|0
    0|0
  • harmandalı yada çifte telli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim için dans, sevgilimin kollarında uçtuğumdur.. O belimden kavrayıp döndürsün beni yeter.. İsterse müzik olmasın..

Dans türleri o kadar çok ki, bazısının adlarını bile bilmeden uymaya çalıştıklarım oluyor.. Ama, bir ara bir arkadaştan tango öğrenmeye çalışmıştım, sonradan bıraktım.. Tango için de partnerin çok önemli.. O bilip de sen az biliyorsan da uyum sağlayamıyorsun ve zevk alamıyorsun..

En güzeli bana göre romantik müzik eşliğinde, slow danlar.. İki bedenin yapışıp bir olduğu danstır benim dansım.. :))

0|0
    0|0
  • tango oryantel romannn birbirinden her ne kadar farklıda olsa seviyorum ve hepsini yapabiliyorum

0|0
    0|0
  • Danstan pek anlamam tek bildiğim birinin beline bir elinle sarılıp diğer ellerinizide birleştirerek dans dans dans demek.

0|0
    0|0
  • diskoda öyle göğüs dışarda kalça kıvrılır dans hareketi var ya tek bildiğim figür o zaten hangi türe giriyorsa onu seviyorum ben :D

0|0
    0|0
  • Oryantel ,tango,

Bende cok severım dans etmeyı

hareket etmek mutluluk hormonu verıyor vucuda

Beyonce güzel dans edıyor , bırde justın

0|0
    0|0
  • dans etmesini bilmiyorum ama tangoyu seyretmeyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • su an sevdigim dans türü var diyemem.

ama HIP-HOP severdim önceden..

0|0
    0|0
  • Halay tabiikiii:-D 12 Saat bi kere 5 dk oturmayla halay cektigimi hatirliorumm:-D

0|0
    0|0
  • tango, aşkın dansı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...