Sorum İstanbul'da yaşayanlara;

İstanbul'da yaşayıp da her geçen gün bu yoğun kalabalıktan , trafikten sıkılan hatta benim gibi 'birgün mutlaka bu şehirden gideceğim' diyen ve bu şehirden nefret eden kaç kişi var görelim..ayrıca İstanbul'dan nefret etmenizdeki sebepler nelerdir?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• çok ara sokakta bil kaldırımlar tıklım tıklım sürekli insanlara mabevra yaparak ilerlemek çok sinir bozucu en ufak bi yeşil alan bile görememk insanın ruh halini etkliyor istanbul herşeye rağmen çok güzel ama sadece gelip turla 10 gün gezip gideceksn yoksa trafik vs hiç çeklimiyor bunun sebebide malesefki göçler bide ben istanbulda yaşamıyorum gezmeye geliyorum ama cidden hayatınız çok zor sizin Allah kolaylık versin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet trafiği yoruyor hayat şartları yıpratıyor maddi olarak zorluyor ama istanbulu çok seviyrum ya::)

0|0
    0|0
  • İstanbul'un yaşanası çok güzel yerleri de var aslında. Ben de senin gibi düşünüyorum ama bu oturduğum semtle alakalı bir durum bence. Buna da şükür.

0|0
    0|0
  • 2 senedir istanbul ve başka bir şehir arasında mekik dokuyorum oraya her gittiğimde istanbulu çok çok özlüyorum trafiği bile ayrı güzel :)) istanbuldan ayrılmadan önce kıymetini o kadar bilmiyodum şimdi daha iyi anlıyorum :) çok seviyorum istanbulu başka biryere değiştirmem <3

0|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum memnunum.

0|0
    0|0
  • Sehir olarak guzel ama trafiginden,sabirsiz ve anlayissiz insanlarindan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul çok güzel bir şehir, fakat gerçekten yaşamak zor orada, çok insan var, çok trafik var, sadece gezilmek için ideal bir şehir :) Allah yardımcınız olsun :)

0|0
    0|0
  • İstanbul'n trafiğine bile aşığım beni parise götürseler İstanbul gibi olmaz ya.. İstanbul'a aşığım ben :D

0|0
    0|0
  • bilemem ben istanbula hiç gitmedim ama televizyonda dizilerde özendiriyorlar insani acıkcası bende özenmiyor değilim :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• istanbul her ne kadar zor olsada çok seviyorum ve asla terk etmeyi düşünmüyorum:)

0|0
    0|0
  • her sabah her akşam diyorum istanbul sana da trafiğine de diye.kalabalığı bunaltıyor evet.ama istanbulda gündüz fazla çıkmam dışarı.gece havasını solunca diyorum senden daha güzeli yok be istanbul...

0|0
    0|0
  • Boğaz olmasa yaşanmaz.

0|0
    0|0
  • istanbulu dunyanin hiçbir yerine değişmem herşeye rağmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...