Yüksek sesle müzik dinlemeyi sever misiniz ?

Acaba sizlerde benim gibi tesisatla veya diğer müzik aletleriyle son ses müzik dinlemeyi sever misiniz ? (:

ben bayılıyorum. (: hele bi de tesisat varsa of (:

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Herzaman değil , arabada çoğunlukla dinlerim ... İşyerinde de mecburen açık ses sistemi ..

0|0
    0|0
  • Arabada cok sesli dinlemeyi sevmem.etrafimizdakileri rahatsiz ediyomusuz gibi gelir.ama evdeyuksek sesle dinleyip eslik etmeyi cok severim

0|0
    0|0
  • yüksek sesle müzik kafamı şişirir ama kendi sesim şişirmez. bağıra bağıra şarkı söylemeyi severim ben..

0|0
    0|0
  • süpper oluyo. en çokta kimseyi duymak istemediğim zaman son sesss. kapa gözlerini hayal ettiğin yerdesn ;)

0|0
    0|0
  • EVET bayılırım yükses sesli müzik dinlemeye ev hariç tabi

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Cok severim :))

0|0
    0|0
  • arabada rock sson ses güzel oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arada bir severim ama ucuz tesisatlarda dinlemekten nefret ederim. çünkü resmen kafa ağrıtıyor. yüksek sesle müzik dinleyecekseniz tesisatınız en az (5+1) 500TL ve ses kartınız da en az 350TL olması gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • Müziğin tadını ancak yüksek sesle alabildiğimi söylemeliyim. Fakat komşulardan korkuyorum. Bu nedenle parayı basıp Beats kulaklık aldım. Senin de komşu sorunun varsa... öneririm

0|0
    0|0
  • oturduğun koltuk titreyecek aga

0|0
    0|0
    • araba alıyım şanzımana kadar titretecek ses sıstemı var evde mk :( arabam yok :(

• şimdi actım sesi:)

0|0
    0|0
  • bu nasıl sorudur ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...