Sizce en iyi yerli dizi hangisi?

Bakın, neredeyse yıllardır doğru düzgün televizyon izleyemiyorum. Hazır yeni bir Ledtv ve dolby ses sistemi kurmuşken, çay ve çekirdek eşliğinde Türk dizilerini izleyim diyorum..

Evet hanımlar beyler, sizce en iyi dizi hangisi?

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• avrupa avrupa trt1,suskunlar show tv,alemin kralı atv, aklıma gelen bunlar şimdilik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Behzat ç bence. Denk geldigimde izliyorum. Onun dısındaki dizilerin de hepsi birbirine benziyo ve inanılmaz saçma. Hayat sokaklarda! O.o

0|0
    0|1
  • leyla ile mecnun derim ben lakin birinci sezondan başlanmalı şimdi başlarsan sihirli annem tadı verebilir:)

0|1
    0|1
  • Kuzu imaj değiştirmişsin.Ama fötür şapka taksaydın daha bir asortik olurdun.:(

Dizi izlemiyorum.

0|0
    0|1
  • Dizi izlemem ben ama annem izlerken bakıyorum trt1 dizileri en adamakıllısı.

0|1
    0|1
  • yalan dünya leyla ile mecnun :)

0|1
    0|1
  • bugün yalan dünya var kesn izle

0|0
    0|0
  • Adını Feriha Koydum :D :D

0|0
    0|1
  • Yalan Dünyayı izle şu anda başlıyor sanırım

0|0
    0|1
  • Hepsi birbirinden beter , rezil ve kalitesiz

0|0
    0|0
  • suskunlar

0|0
    0|1
  • en iyi dizi yalan dünya en saçma dizi hababam uzay diye saçma salak bir dizi

0|0
    0|2
  • Şuan ki hiçbir Türk dizisini izlemiyorum sevemedim

0|0
    0|2
  • yalan dünya bence

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• yok arkadaş yok iyi falan değiller, hepsinde aynı sahne birşey söyleyecek yarım saat bakar, tam bölüm sonu reklam girer, bir özet verir 1 saat abartısız 1 saat ya hatta daha fazla.. bütün yapımcılara söylüyorum gidin biraz amerikan dizilerini örnek alın içerik olarak değil tabi yapım tarzı olarak... adamlar 2 dakika da 3 bölümün özetini veriyor ve direk hatırlıyorsun, dakikası dakikasına uyuyor 1 saat maksimum dizi süresi ve bölümlerde aynı şekilde uzatılmadan tadında sezon arası veriliyor..bence hiç izleme sinir olursun anca

0|0
    0|0
  • behzat ç,

0|0
    0|0
  • şu anda izlemiyorum fakat yahşi cazibe son döneme damga vuran dizilerden .

0|0
    0|0
  • behzat ç ve leyla mecnun . bu bana göre tabiki.

1|0
    0|0
  • bir zamanlar kaygısızlar dizisi vardı.bu dizinin üstüne dizi tanımam.

0|0
    0|0
  • Dizi izlemektense nette takılmayı yeğlerim.

0|0
    0|0
  • Vaybe insanlar dizimi izliyor ya :) kendimi uzaylı gib hissediyorum yemin ederimm

0|0
    0|0
    • Uzaylısın çünkü ; Kendini dizi izlemiyormuş gibi gösterip hava atma amacı pekte normal değil. ;)

• inan bana çok ilginç geliyor dostum bu tv karşısına oturup saatler harcamak özellikle abuk subuk diziler programlar izlemek.Ailemle sürekli tartışıyorum bu konuda yanlış anlamayın

• Fazla bızıklama oraları

• fatmagülün bilmem şeyi kaç?

0|0
    1|0
Yükleniyor...