Knowing(Kehanet) filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Knowing(Kehanet) filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu tip şeylere inanan var mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kehanetlerin doğruluğu hakkında bilgiye sahip değilim.Kaç kehanet gerçekleşti asıl önemli olan bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben pek kehanetlere inanmam zaten bu filmde pek hoş değildi açıkçası ben daha farklı daha ilginç bişi bekliyordum filmden pek hoşuma gitmedi yani.

0|1
    0|0
    • nasıl birşey bekliyordun ki?

• neydi onlar unuttum gölgeler mi siluetler mi ne görüyolardıya çocuklar onları falan daha ayrıntılı anlatsalardı kim onlar falan bütün insanlar ölüyor bir iki çocuk hayatta kalıyor falan sevmedim ben.

• bende inanmam filmde eh idare ederdi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben o filmi izlediğimde özellikle sonunda ki sahne bana şunu hatırlattı:Kıyamet inananların üzerine kopmayacaktır.Ve o sahnedede o vardı kıyamet kopmadan önce inananları çocukları öbür dünyaya çekiliyordu .Gerçekten hoş ve güzel bir filmdi

0|0
    0|0
  • Film güzel. Bir kaç kez izlettirdi kendini. Ancak böyle şeyler pek mümkün görünmüyor. İnanmam.

0|0
    0|0
  • çok fazla film lzleyen biri olarak 7.5/10 veririm o filme

0|0
    0|0
    • Hocam bayağı fazla diğil mi ? :)

• Yok puanı fazla vermişsin o yüzden dedim. Bence en fazla 10 üzerinden 5.5 . O da nicholas hatrına :)

• yok ya o kadar da kötü değil.daha iyi olabilecek bir film ama konu güzel.oyunculuklar da çok başarısız sayılmaz.nicolas cage en sevdiğim aktördür daha kötü filmleri var özellikle son yıllarda.bunun gideri var diğer filmlere nazaran

Yükleniyor...