Uydukent / Pendik de ikamet edenler sosyal hayatınız nasıl, neler yapıyorsunuz?

Merhaba Arkadaslar buraya yeni tasindim isim dolayisiyla, gecen yil mecidiyekoydeydim ve ordan sonra burasi bana bir cok acidan kotu bazi acilardan da iyi geldi. Site yasantisinin olmasi,sessiz sakin, trafikden uzak bir bolge olmasi guzel ANCAK;

burda sosyal olarak birseyler yapabileceginiz tek yer Viaport, onun haricinde en yakin pendige gitceksiniz ki, orda da cok sey yok, Bir taksim e bir ortakoye bir kadikoye gitmek icin arabayla bile uzun bir sure yollarda kaliyorum, hele toplu tasimayi kullanirsam daha da beter durum. 2.5 saat taksim. Bu bolge de oturanlar, sizler napiyorsunuz, sosyal hayatim yok, evden ise isten eve yada evden okula okuldan eve bana yetiyor diyorsaniz sanslisiniz da, digerleri napiyor,Burda cok sıkılıyorum coook. Herkes genelde sabah cikip aksam geldigi icin kimseyle tanisma firsatim olmadi, komsuluk bile zor gibi burda. En yakin oturan arkadaslarim bile Sureyya plajında..

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• merkeze uzak maalesef..ama pendik merkez sosyal açıdan oturduğun yere göre daha iyidir..kartal için aynı şeyi söyleyemem..viaport , kaliteli bir avm dir.

0|0
    0|0
    • Pendik oyle belki ama özenti özeenti bebeler, havalı havalı tipler bayıcı. New yok cafe diye biryere girdim 1 hafta once, yemekleri feena değil hoş mekan ama gelen insanlar aman allah ım. garsonlar zaten sanarsın oranın sahibi,herkeesle bir samimiler, gelen erkekler hep etraftaki kızların peşindeler. liseli mekanı resmen.

• teşekkürler, çok tanıdıgım insan olmadııgı için işte arada birisini bu tarafa gelmeye ikkna edersem oyle iniyorum pendige, yoksa kendim anca viaporta yada hep karşıdayım. Arabayla gitmeme ragmen bazen inan o yol bir ızdırap, sabihaddan uçaga binip antallyaya gitsem daha az yorulurum :)

• bir de süreyyaplajı var malteepede,işte orayı begendim sayılır, pendik marinaya henüz hiç gitmedim. deneyeeceggim orayı da teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Alısmaya calısacaksın bende viaporta cok geliyorum

0|0
    0|0
    • mecburuz desene... tekrar ev tasıyamam, zaten tasınmam da işim değişmedikten sonra.

Rokete biniyordum heycan oluyordu, o da pek sıkıcı geliyor artık, elimde telefon angry birds oynuyorum nerdeyse roketteyken.

• Haha aynen ya tesekkurler

• rica ederim, nolcak 2 puan :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...