Müzik ve giyim tarzı

Bir yazı okumuştum. İnsan müzik tarzına göre giyimini seçermiş. Sizin giyim tarzınız ve müzik anlayışınız nedir?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Bana uzak birşey. Sabah akşam rap dinlediğim dönemde hiç o sinir bol pantalon vs olayına girmemiştim. Ağırlıklı metal dinlediğim dönemde de siyahlara bürünmedim.

Bu müzik tarzı değil de o müziğin bir kültürü varsa olabilir. Rap-hiphop, rock-isyan vs

Yoksa jazz için bir kıyafet yok mesela.

Karamsar müzik dinleyen koyu renkleri tercih edebilir mesela, bu tarz bir ilişki kurulabilir.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Dinledigim muzige gore bir giyim tarzim yoktur ama bazi insanlar dis gorunuse bakip on yargili olabiliyorlar mesela benim arabesk dinledigime inanmiyor giyinis tarzima bakisin:D

0|0
    0|0
  • giyim ile müzik farklı, en azından benim için

1|0
    0|0
  • slow ve spor tarzım

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olduğuna inanmıyorum. Spor giyinir, slow ağırlıklı olmak üzere pop dinlerim.

0|0
    0|0
  • her muzıgı dınlerım ama rock cu gıbı gıyınmem normal giyinirim işte:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet etrafta müziğe göre giyinen çok genç insanlar var. Bazılarımız müzikten etkilenip onlar gibi olmayı amaçlarlar.

0|0
    0|0
  • dinledigim muzige gore giyinmiyorum :) onemli olan rahatlik benim icin... ornegin madem bu durum varsa, giyimimden dinledigim tarzi birileri tahmin etsin bakalim

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • uzun hava - şalvar ve ceket

0|0
    0|0
Yükleniyor...