Gece uykun kaçınca ilk yapacağın şey ne olur? :)

Gecenin 3'ü yatakta bir o yana bir bu yana dönüp dururken bir an önce zıbarmak için ilk yapacağın şey ne olur?

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• İşte en sevdiğim an :)) Temizkik yaparım..tabiki mutfaktaaaa :D ve annemin sesi gelir mutfakta senmi varsın die :D takur tukur sess gelince doğal olarak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• okumam gerektigini dusunugum ama icacici gelmeyen kitaplarimdan birini cikarir okurum :) uykum yinede gelmez ama en azindan onlar aradan cikmis olur.

0|0
    0|0
  • kalkıp interneti açarım

0|0
    0|0
  • direk balkona çıkarım/camdan bakarım, kış bile olsa mutlaka açık hava da derin bir nefes alırım.. o gecenin sessizliği sakinliği bana huzur verir..

0|0
    0|0
  • Mutfağa gider abur cubur yerim. Sonra bilgisayarın başına geçerim. Zaten gece bilgisayarın başına geçince bir süre sonra uykum geliyor ve uyuyorum :))

0|0
    0|0
  • kitap okurum müzik dinlerim açıkcası pineklerim :)

0|0
    0|0
  • Koyunları saymaya başlarım,birkiüçç.. :)

0|0
    0|0
  • uyku maskemi takar öyle yatarım

0|0
    0|0
  • Direk olarak sevgilime msj atarım.

- Kalk. Uyuyamıyorum sende uyuma. :D

0|0
    0|0
  • oda arkadasımla konuşmak

müzüğü açıp tepinmek

0|0
    0|0
  • kalakrım bir sigara yakar boş boş nette takılırım okey falan oynarım:)))

0|0
    0|0
  • kulaklığı takar müzik dinlemeye başlafrım. saniyesinde uykum gfeliyor bu sayede...

0|0
    0|0
    • fazladan f'ler sabah cilvesine girişen kedimin eseridir. hepsini silememişim haspamın izlerinin:D

• Ders çalışırım =D (Möö seslerini duyabiliyorum..)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Telefonumda holdem poker oynarım. Sıkıcı bir oyun olduğundan uykumu getiriyor :))

0|0
    0|0
  • koşarak buzdolabından tatlı bir şeyler yemek sanki bayılacakmısım gibi başucumdada çikolata oluyor genelde.

0|0
    0|0
  • uykum kaçtıysa en güzel çözüm ya süt içmek ya yoğurt yemek çabuk uykunuz gelsin geri diye ha bu arada tabi birde ılık bir düş aldınizmi kesin geri yatma garantisi veriyorum :D

0|0
    0|0
  • sigara yakarım, şaşmaz

0|0
    0|0
    • şimdi dikkat ettim profil resmimde bile sigara var, ben bırakamam bu gidişle ya:)

• uykum kacmissa uyuyamam, son gunlerde basim belada yine uykuyla... 3 gundur 2 saat uykum anca var, iyice tipim kaydi , dalginlastim... bos bos nette takiliyorum uyku kalmayinca bir sey ise yaramiyor baska

0|0
    0|0
  • kendime güzel bir kahve yapar film keyfimi artırırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...