Fotoğraf koymakla hata mı yapıyorum?

Arkadaslar Siteye girdiğimde çok az kişinin fotograf paylaştığını ve çoğu kişinin gizli kullanıcı olduğunu gördüm ben fıtıgraf koymakla hatamı yapıyorum sizce :) yani yaptığım kötü bişimi :)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• iyi yaptın iyi,kel oldugunu öğrendim bu sayede.

1|1
    1|0
    • Sorsan söylerdim zaten KeLGibson Oyunlardaki Nick im zaten :)

• Ben eksilemedim :S eksilememde kimseyi zaman ayırıp bakmışsın , beğen yada beğenme ama eksilemedim ben :S

• Teşekkür ettim , o +1 benim fakat -1 i kim yaptı cidden bilmiyorum. Kusura bakma kötü bişi oldusa:S

Kızlar Ne Diyor 6

• Sana kalmış bir durum kişisel tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi. :) Korkma senin fotoğraflarını çalmazlar.:))

1|0
    0|0
    • Senin Fotograf larını çalmazlar derken :) O kadar kötü neden çalsınlar demek sanırım hmmm sert peki :)

• Anladım peki. :)

• Peki :)

• tercih meselesi..

1|0
    0|0
  • herkes kafasına göre :)

0|0
    0|0
    • Kafamıza Göre yaşarsak , Çok Farklı kafalara gideriz :) bu arada Nickini görünce aklıma eski nick im geliyor KibritciÇocuk :))

• :))) Masallarla ilgili çok güzel bir hikaye varda burada video paylaşamı yok sanırım :)

• link olarak ekle soruna :)

• Sen erkeksin koy bişey olmaz.

1|0
    0|0
    • Bayan OLsam Sanırım Genede Koyardım , Çekineceğim Utanacağım Bişey Yapmadıma Göre Sorun yok :) Face Diye Bişey var . Oraya yüzlerce Fotograf koyuyoruz buraya 6 tne koysak ne olucak :)

• ama dikkat et bu sitede bazı kızlar var musallat oluyorlar demedi deme ha :D

• Dikkat edicek bir durum yok bence en fazla napabilirler yani değilmi :)

• TErcih meselesi kullanan da çok var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• koymayanlar çirkin,bakımsız kendine güveni olmayan vs insanlar .sen bu saydıklarımın zıt özelliklerini taşıyosun iyi bişi yani :))

0|1
    0|0
    • hocam sende koymamışsın:)) ben koyduğuma bakma dediklerinden dolayı değil öylesine :))

• profilde yok ama hesabımda yüklü resimlerim var :) bu brucu sevdiğim için koydum bana benziyo biraz kereta :)

• koy gitsin ne olacak ben koyuyorum öylesine insanların nasıl bir tiple konuştuğunu bilmesi benim için önemlidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...