Bugün sıra sizde gerekli yetkiyi aldınız, İstanbul için en çılgın projeniz ne?

Sayın Tayyip Erdoğan İstanbulla ilgili çılgın projesini açıkladı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye için çılgın projelerim var.Öncelikleülkeyi ankaradan ve sivastarafından 3 e böleceğim.Karadeniz ve akdeniz birleşmiş olacak hem iklimler değişir böylelikle ankaraya deniz gelir.Kıbrısı da adana hatay tarafına getirip oraya yapıştırmayı düşünüyorum.Karadenize uzanan dağları u şeklinde doğu anadoluya dizip sibirya soğuklarını gerisin geriye döndürmeyi düşünüyorum.Eğeye uzanan dağların yerini de değiştirip balkanlardan gelen soğuk be yğışlı havayı önlemeyi düşünüyorum.

Öyle yalandan istanbula kanal açmakla olmaz...Hedefim 2123 te bunları gerçekleştirebilmek...Hayal di ama gerçek olacak.Ben yaptım oldu diyeceğim.2123 geldiğinde de ben bunları yapacam dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi diyeceğim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tayyip'i..Neyse :) Neymiş bu 'Çılgın proje' ?

1|0
    0|0
    • bulamadık daha fikirlere açığız çok yaratıcı bir şey çıkmadı :)

• en cılgın projem tayyipi tahtan indirmek:D

1|0
    0|1
    • o istanbul projesi sayılmaz :)

• burdan kaybediyo diğer partiler farkında mısın.tek projeleri akp yi indirmek diğer nasıl ülkeye daha iyi bi yaşama standartı sağlarım diye düşünmüyolar..

• muhalefetci bir yapıdalar ,yapıcı değiller doğru teşhis begüş sultan :)

Erkekler Ne Diyor 4

• uzay araştırma merkezi kurardım nasa gibi bi yer=))

0|0
    0|0
  • içki içmeme yasağı getirirdim :) 18 yaşını dolduran herkesin içki içmek zorunda olduğu bir proje uygulardım...

0|0
    1|1
  • Çift katlı 8'er şeritli dev bir köprü yaptırırdım...!

0|0
    0|0
    • para var huzur var :)

• @prodigy_28: Ben sana ne diyeyim şimdi..., Yok anacığım köprü ağzına Helikopterle taşıyacağız araçları.. töbe.. töbee...

• köprüyü yapan girişi çıkışıda yapar illaki :)

• tayyipi istanbula sokmazdim istanbul icin en buyuk proje bu olurdu

1|0
    0|1
Yükleniyor...