Damar Arabesk dinler misiniz?

Ben dinliyorum çok seviyorum kendimi ifade edebiliyor damar arabesk dinleyen kızları nasıl karşılarsınız ne düşünürsünüz ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• lise yıllarımdayken dinlerdim , şimdi pek gitmiyor ama itiraf edeyim gecenlerde bir parca dinledim eskilerden aldı götürdü beni ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• damar arada iyi yani bazıları bende dinlerim ama o arabesk rap saçmalığı var ya o akımı başlatan ergenden de o şarkıyı yapanlardan da onu dinleyenlerden de nefret ederim

0|0
    0|0
  • yaaa bence bi kızın rock müzik dinleyebilmesi kadar normal yani üzerinde düşnülcek bi şey yok kim ne isterse onu dinler :) sahsen bende arabesk dinliyorum ve mutluyum yani hayatmdan bana acı vermiyor huzur veriyor ;)

0|0
    0|0
  • çok fena hergün dinlerim ve ... ağlarım ağlarım ağlarım link dinlersen sevinirim...

0|0
    0|0
  • eskiden çok fazla dinlerdim orhan-hakan-müslüm-ferdi bunlardan başka dinlemezdim nerdeyse. Şimdi uzak tutuyorum kendimi. boğuyor.

0|0
    0|0
  • damar arabesk nasıl oluyoor acaba... link böyle karsılarım mesela :)

0|0
    0|0
  • Çok normal karşılıyorum ben dinlerim evaneside müslüm gürseside hepsinin güzelliği başka müzik çok geniş bir mezhep kaldıki toplumumuzun en büyük kitlesi arabesk dinliyor bende onlardan biriyim her zaman olmasada..!

0|0
    0|0
  • damarsa al sana damar :))) link

0|0
    0|0
  • damar arabesk rap dinlerim :D hadi çek baba :D

1|0
    0|0
  • nefret ederim

0|0
    0|0
  • hoşuma giderse dinlerim. ne hoşuma giderse onu dinlerim

0|0
    0|0
  • damar arabeks dinlerim damar ise damar işte o kadar

0|0
    0|0
  • Biraz daha uğraşırsa, biyoloji dersine konu olabileceğine inandığım şarkı türü veya femilyası.

0|0
    0|0
  • Arabesk pek sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...