Film önerisi yapar mısınız?

Arkadaşlar merabalar. Canım çok sıkılıyor ve gülmek istiyorum. Bana önerebileceğiniz komedi özellikle romantik komedi tarzından film var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize çok teşekkürler :) önerileri olan yine yazarsa sevinirim başka bir gün de yazdıklarınızı izlerim :) şu anda 3 idiots filmini izlemeye karar verdim.

Önerileriniz için hepinize çok teşekkürler :)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• arkadaştan öte

3 idiots

kadın aklı erkek aklı

aşk doktoru

hayalet sevgililerim

arkadaşımın aşkı

ödül peşinde

özellikle gülmek istersen 3 idiots sağlamdır

0|1
    0|0
    • arkadaşım 3 idiots'u izleyeceğim :)

• 3 idiots'u izliyorum. gerçekten de süper bir film. üniversitelerde bu filmi ders olarak izletmeleri gerekiyor.. gerçekten de ağlanacak halimizi ortaya koyuyor :( ben size mühendisliği öğretmiyorum o zaten sizin uzmanlık alanınız. ben size mühendislik nasıl öğretilir onu öğretiyorum :)

• arkadaşım izledim filmi.. gerçekten de süper ötesi :)

Kızlar Ne Diyor 5

• :) Amerikan pastasını ızlesene :)) şaka tabii

Bizde dün kızlarla sıkılıp hababam sınıfı ve recep ivediği izledık peff :)

0|1
    0|0
    • amerikan pastasının ilk bölümleri güzeldi ama son bölümlere doğru iyice tadını kaçırdılar, filmi erotikleştirdiler pehhh :(

hababam sınıfı ve recep ivediği yeni izledim yaaahhh :(

• o filmler izlenir yaa :)) candır onlar :) akşam mesela ben de dokunmayın şabanıma izlemiştim :)

• hahahaha şaban candır :D

• The Artist

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

ikisi de kaliteli filmlerrr :))

0|1
    0|0
  • Moonlight eski nicolas Cage klasiği cher ile özellikle Cage in dişlerine hayran kaldım yani hahaha :))

0|0
    0|0
  • horrible bosses.

0|0
    0|0
  • bilsem ben izlerdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• film değil de komedi dükkanını izle bol bol gülersin :)

0|2
    0|0
  • elite killer jason stam,dan güzel bir film 3 silahşörlerde olabilir oda gayet güzel mila jovovicle dahada güzelleşiyorki filmde hiç kötü sayılmaz yalnız scherlock holmes serisi ikinci filminde aştı bence kendini scherlock holmes gölge oyunları filmini şiddetle tavsiye ederim müthiş görsel efektlerle zenginleştirilmiş süper bir hikayeye sahip izlerken büyük keyif aldığım bir film benim

0|1
    0|0
  • Aynı filmi öneriyorum sürekli izleyenlerin hepsi teşekkür ediyor sende izle The ugly truth

0|1
    0|0
    • Gerard Butler'in filmlerini seviyorum :) bu filmini izlemedim galiba.. aslında izleyebilirim teşekkürler :)

• İzle beğenmezsen görüşelim tekrar şahsen benim izlediğim en iyi film :)

• zamana karşı

0|0
    0|0
  • law abiding citizen

0|0
    0|0
  • Yes Man'i izle o zaman.

0|1
    0|0
Yükleniyor...