Italyanca'yı geliştirmek için ne yapılmalı?

Selam arkadaşlar, İtalyancamı nasıl geliştirebilirim? Malum ülkemizde İtalyanca, İngilizce gibi yaygın değil. Bana önerebileceğiniz bir site var mıdır? italyan.com'a bakıyorum bazen ama pek yeterli gelmiyo artık. Şimdiden cevaplar için teşekkürler .

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Makarna ve pizza yemelisin.

1|0
    0|0
    • O işi benden iyi kimse yapamaz :D Ama sandığın gibi bi faydası yok , kandırmışlar seni :)

• Süpermiş :) ben bi bakıyım oraya. Teşekkürler.

• no problema.

• Livemocha.com a gir kayıt ol beni berkut yolladı de referansına sana kıyak da geçerler.

0|0
    0|0
  • italyan bir herifle evlen

0|0
    0|0
  • italyancanı geliştirmek için bol bol italyanca öğrenmelisin mesela italyan birini bul ciao de başla muhabbete

0|0
    0|0
    • Buldum, baktı işine gelmiyo konuşmadı bi daha :))) Hemen sıkılıyolar her şeyden

• sevgili yap

0|0
    0|0
  • italyan chat sitelerine takıl :))))))

0|0
    0|0
  • italyan sevgili bul :P

0|0
    0|0
  • italyan bir erkek arkadaş işini görebilir.

0|0
    0|0
  • italyaya gitmeli ya da italyan bi sevgili yapmalı... untma dil dile değmeden dil öğrenlmez ;)

0|0
    0|1
    • :D Çok haklısın ama ikiside şu an için mümkün değil. Bildiğin bi site var mı?

• bildiğim site yok :(( ama sicilyada dostlarım var sevgili konsnda yardmcı olablrler :p

• Yok saol :), benim zaten bi erkek arkadaşım var.

• İtalyanca kursuna git.

0|0
    0|0
    • Kurs için pek vaktim yok, düzensiz çalışma saatlerim var

Kızlar Ne Diyor 1

• livemocha.com diye bir site var. Her dili konuşan insan var. Çok iyi pratik yapmıştım ben İspanyolca için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...