Hangi efsane müzisyen senin ruh eşin?

test zamanıııı...

yeni siteyi bugün gördüm çok değişik olmuş

o zaman ilk sorusunu soruyorum :)

onedio.com/.../hangi-efsane-muzisyen-senin-ruh-esin--298193

Güncellemeler:
hangisi çıktığıyla birlikte yorumu da yazar mısınız :))

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• John Lennon çıktı.

1|0
    0|0
    • hangisi çıktığıyla birlikte yorumu da yazar mısınız :))

Erkekler Ne Diyor 6

• "Orhan Baba" çıktı!

1|0
    0|0
    • yorumunuda yazar mısınız :))

• Mozart çıktı

1|0
    0|0
  • "Neşet Ertaş" çıktı!

Mütevazilik diyince akla ilk sen gelirsin. Gavur soykalar kibirlenmeyi matah bir şeymiş gibi yapar durursa da aldanmamak lazım gurbanım. Bu yüzden "Ayakların turabı, gönüllerin hızmatçısı" olmanın, aslında insanlardaki karşılığı "baş üstünde yer"dir; emin ol! Kendini de ben hep mütevaziliğimden kaybediyorum diye hırpalama. Sadece, bu dünya iyiliği anlayacak kadar yaşlı değil o kadar. Yani her daim hayınlık kazanamaz bozkırım, tezenem!

0|0
    0|0
  • bob marley
    hem müziği hemde felsefesi mükemmel

1|0
    0|0
    • yorumu da yazar mısınız :))

• ilk yorumum kendi fikrimdi
      şidi yine bob marley çıktı :)
      Herkes şu dünyada bir misyon üstlenme derdinde. Bu idealist gereksizler ellerine ne zaman bir güç geçirse şu dünyamızı daha da yaşanmaz hale getiriyor. Bu, onların kötülüklerinden değil, insanoğlunun güçle olan çarpık ilişkisinde ileri geliyor. Bunun öyle bir farkındasın ki. O yüzden en iyisi kafayı dumana katmak! Onların ikiyüzlü tavrından daha erdemli bir hareket bu her türlü. Öbür türlü "Her şey güzel olacak" kafasına erişemezsin hiçbir şeyin iyi olmayacağı şu dünyada. Neyse yine de "get up, stand up, don't give up fight" ;)

• bakmadan söylim ben barış mancoyu ozluyorum.

0|0
    0|0
  • mozartmışım, kulakları çınlasın

1|0
    0|0
    • yorumunu da yazar mısınız :))

• tekra çözmeyim testi şimfdi ya :) çapkın felan diyodu benim için mozart için yani :)

Kızlar Ne Diyor 1

• barış manço cıktı vallahi:)

1|0
    0|0
    • hangisi çıktığıyla birlikte yorumu da yazar mısınız :))

Yükleniyor...