Ankara'yı seviyor musunuz?

Özellikle deniz kenarında yaşayanlar Ankara'yı pek sevmez. Kimileride çok sıkıcı bir şehir olduğunu yapacak hiçbir şey olmadığını söyler. Ama bazıları ise Ankara dışında bir şehirde yaşamayı hayal bile edemez. Sizce?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• ankara eğitim-sosyal -iş açısından büyük ve gelişmiş bir şehir ..ben izmir doğumluyum ..ankarada yaşıyorum ha ilerde burda yaşarım yaşamam bilemem ama nereye gitsem ankarayı özlüyorum .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• çok gri hiç renk yok gibi geliyor haddinden fazla kalabalık ve çok karmaşık bir yer tat yok gibi geliyor bana hep ne zaman gitsem bunalıyorum ben ankara'dan

denizi çok sevmiyorum ama rahat bir şehir olmalı ulaşımı gezmesi zevkli olmalı bu konuda kayseri çok güzel eskişehir çok güzel mersin ve antalya idare eder aydın eh işte

0|1
    0|0
  • Alışveriş merkezleri hariç sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • ben aslında alışveriş yapmayı seviyorum desene şuna :)

• Yazları gidiyorum sadece Ankara'ya o yüzden pek de gezdiğim söylenemez. O söylediğin yerlere hiç gitmedim sanırım.

• sadece alışveriş çılgını arkadaşların var galiba senin Ankarada :) sana gezdirmek lazım

• Soğuk GeLiyor nedense... :D

0|0
    0|0
  • Deniz olmayan bir yerde yaşamk istemiyorum ... Ve ankara bana fazla siyasi fazla memur kenti gibi geliyor.

0|0
    0|0
    • deniz kenarında yaşamış insanlar asla alışamıyolar zaten biliyorum :)

• Tatile gittiğimde sürekli ankara oyun havaları dinlerim,normalde tercih etmediğim halde dinlerim :) Ankara çok asil, çok güzel benim için.

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederimde...10 ay önce sorduğum soruyu nerden buldunda cevapladın yahu?!?

• ankarayı bir kez keşfedip eğlenmeye başlarsan vazgeçemezsin ben 15 yaşıma kadar nefret ettim 15imde gezip çevre edinmeye başlayınca çorap söküğü gibi geldi gerisi. izmirliyim ankarayı da izmir kadar severim

0|0
    0|0
    • bi izmir kızından bunları duymak güzel, burdaki hayatından memnun olmana sevindim :) türkiye'nin bütün büyük şehirlerini gördüm, ama ankara'dan vazgeçebileceğimi sanmıyorum. söylediğin gibi şehri keşfetmek ve yaşanmışlıklarla alakalı bişey. 2. tercihim ise kesinlikle izmir olurdu

• Egenin en güzel yerlerinden birindeyim, Ankarayı hiç görmedim ama Ankara'lı tanıdıklarım çok oldu. Ankara, Yozgat, Kırıkkale.. insanlarını seviyorum..

0|0
    0|0
    • Ankara insanı soğuk ve mesafeli olarak bilinir genelde ama iyi sen sevmişsin

• deniz olsaydı iyiydi :) çocukluğum gençliğim burda geçti ve geçiyor o yüzden seviyorum yoksa sevilcek bi yönü yok bence

0|0
    0|0
  • ben de deniz kenarında büyüüş biri olarak ankaradan pek hoşlanmıorum açıkcası

0|0
    0|0
  • ruhsuz bir şehir ankara

0|0
    0|0
  • kayseri ve ankaradan illallah..

0|0
    0|0
  • Bir kere gittiydim. Bir daha gitmeyi düsünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Nedeni nedir bilmem ama cok severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ankara'da da olmuyor, Ankara'sız da olmuyor. Böyle bir şehir...

0|0
    0|0
  • Yurdun Şahı Burası Ayrılmam Ankaradan

Seymenlerin Yuvası Ayrılmam Ankaradan

Söyleyin Başkent Neresi Ayrılmam Ankaradan

Ne Köyünden Bağımdan Ne Dağımdan Ne Taşından

Nede Bir insanından Ayrılmam Ankaradan ;)))

0|0
    0|0
  • Sevmedim sevemedim bir türlü bu kenti.

Kaskatı bir yer gibi geliyor bana.

Yılmaz Erdoğan'ın da dediği gibi; alnının ortasında ciddi bir devlet asabiyeti...

0|0
    0|0
  • Ben İzmirliyim ve Ankara'yı şehir ve insanlar olarak sevmiyorum.Sadece sevdiğim noktaları ise; güzel restoranları var ve de sanatsal aktiviteleri fazla.

0|0
    0|0
  • denizi olmayan yerde asla...

0|0
    0|0
  • valla ben hiç sevmiyorum yazları sıcak ve kurak kışları dondurucu bir ayaz yokmu bunun bi ortası :))

0|0
    0|0
  • ankarya hiç gitmedim daha ya :)

0|0
    0|0
  • güzel ama yinede özel olarak gidip gezmeye falan değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...