Yazdığım amatör şarkı sözlerini kendisine yollayayım mı?

Yeni tanıştığım bir kıza aşağıdaki şarkı sözlerini yazdım.

Aramızdaki durumu ifade ediyor sanırım. Bu sözleri kendisine mail atmayı düşünüyorum. Acele mi davranıyorum şüphem var. Kızlar sizden yardım bekliyorum.

Aşık mıyım Bilemiyorum

Sana aşıkmıyım bilemiyorum

Yüreğimi çaldın çözemiyorum

Resmini gördüm, sesini duydum

Hiç tanışamadım bilemiyorum

Bir gün benimle gelecek misin

Sevdiğim gibi sevecek misin

Elimi tutsan, yüzüme baksan

Geldiğin gibi dönecek misin

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yeni bir tanışmaysa hemen atma bence, biraz daha birbirinizi tanımaya bakın, zaten sen ne zaman atman gerektiği zamanı bilirsin, çünkü o sana gerekli sinyalleri gönderir :)

0|1
    0|0
  • sankı bıgun cıkıp gelecekmısın sensız ne haldeyım bılecekmısın:))boyle bı sarkı vardı ona benzemıs

0|1
    0|0
    • İçime kurt düşürdün. Aradım taradım şarkıyı buldum. Sadece bir dizesi benziyor. Dikkatiniz hoşuma gitti. Genelde kaliteli insanlar var bu sitede.

• tesekkur ederım o sızın guzel gorusunuz

Erkekler Ne Diyor 5

• söyle gitsin anladığım kadarı ile ;

aşık olduğundan emin değilsin anlamaya çalışıyorsun ama galiba seviyorum ama seni tanımıyorum demek istemişsin..

O da bunu anlar , mesaj olarak at gitsin :)

0|1
    0|0
  • saçmalama aga ergenmisin başka bir yol bul

0|1
    0|0
  • mani gibi olmuş mani olmasın aşkına,emeğine saygıyla

0|1
    0|1
    • Mani kelimesini iki farklı anlamda kullanmışsın. Tebrik ederim. Şarkı sözleri genelde kafiyeli yazılır. Bu da maniyi çağrıştırır. 1,2 ve 4. dizelerin kafiyeli olması manileri bayağı çağrıştırıyor. Hece sayısı tam eşit değil benimkilerin. Ayrıca maniler 4 dizeden oluşur. Bizimkiler 8 dize.

• elanocetin yaz birleşik ve c ile

• İlk aşkına bestelediğini dinledim. Fena değil. Biraz gitar eşliğinde olsaydı daha bir güzel olacaktı. Yüreğine sağlık.

• o söz bestelerden bna özel mesaj at bna ck lazım bestee lutfen..

0|0
    0|0
  • kardeş çaldın bunu haberin olsun :))

0|0
    0|0
    • Nasıl yani? Bende söz, beste çok. Bu sözleri başka yerden arakladığımı mı söylemek istiyorsun?

• çaldım yazacaktım pardon

Yükleniyor...