Animeciler buraya gelir misiniz?

Evet beyler bayanlar izlediğiniz ,sevdiğiniz ve favoriniz olan animeleri görelim.

Güncellemeler:
Evet genellikle Death Note izleniyorumuş çokta şaşırmadım:)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ruroni kenshin, covboy bebop, berserk claymore

0|1
    0|0
    • Rurunoi Kenshin'e açık ara en iyisi diyorlar 300 milyonun üstünde satmış mangası yazın başlarım ona Bleach ile birlikte

Kızlar Ne Diyor 5

• death note

1|2
    0|0
  • kimini todoke lilium gibi bişey vardı. neyse sabah yazıyım en iyisi şimdi hepsini unuttum şuan .p

0|1
    0|0
    • bende death note izleyemedim hiç :D ilk birkaç bölüm sadece o kadar çünkü komik şeyleri seviyorum

• Olabilir bende izlemedim Death Note'u ben daha çok Shounen ve spor tarzı seviyorum tabiki komedide içinde olmalı

• Ozaman ruhlarin kaçısi, neşeli ayaklar , uçan ev , cars gibi bir yigiN var onlari öneririm

0|1
    0|1
  • En sevdiğim Death note.. Yürüyen şato, ruhların kaçışı, komşum totoro, ponyo..

0|1
    0|0
  • Yukari bak harika bir animedir

0|1
    0|0
    • Yukarı Bak "Up" anime değil kardeşim 3D animasyon o.. Anime çizgi dizi şeklindedir.

link gibi

• :D bende yukari felan anime zannetim Up'ı biliyorum pek sarmamıştı bana animasyonda favorim Kung-Fu Panda serisidir öneririm;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kill Biil vol 1 o ren ishii nin kökeni bölümü süperdi.

düzenli takip ettiğim yok varsa iyi örnekler ben de not edeyim.

0|1
    0|0
  • Death Note hayatım boyunca izlediğim en güzel animeydi..

0|1
    0|0
  • Anime.. :D

0|1
    0|0
  • death note, buz devri ve kungfu panda.

1|1
    0|0
    • O diğer ikisi animasyon kardeşim:D

• genel olarak aynı kategoriye alındığından ötürü (anime & animasyon) gibi. bende sınıf ayrımı yapmadım. din ırk ayrımı yoktur bizde. pokemonda güzeldi hani.

• biri grafik makineleri kullanılarak diğeri Çizim ile yapılıyor çok fark var kültürü felan saymıyorum zaten biri japonya kültürü diğeri batı yani ayracı gerektiği yere koymak lazım;)

• Space Jam. ve Corto Maltese

0|0
    0|0
  • final fantsy

0|1
    0|0
Yükleniyor...