Lady Gaga'yı nasıl bilirsiniz?

bu kadının sesi ve dış görünüşü nasıl ?

bence istese daha güzel makyaj yaptırıp daha güzel olabilir ama absürd makyaj ve saç ve kıyafetleri var

ilgi çekmek için mi böyle yapıyor tarzı mı böyle?

sesi de çok güzel bence şarkıları da popüler

birçok ünlüyü solladı christina aguilera onu taklit etmeye çalışıyor

bi müzik ödül töreninde giydiği etli kıyafet ile milletin burnunun kemiğini kırdı:D eminem ne pis kokuyosun demiş:D

acaba eminem çekemediği için mi bunu dedi? çü nkü eminemin eski popülaritesi yok ortada

0|0
28|38

En İyi Erkek Görüşü

• lady gaga bilinçli olarak öyle giyiniyor dikkat çekemk popileritesini artırmak için o nekadar geniş kitleye ulaşırsa o kadar gizli mesaj verilir o kadın ya ruh hastası ya sexs kölesi

müzik endüstrisinde dönen bir çok olaylar var şimdi şu linki tıkla ve 17 bölümlük diziyi izle desem çok dersin bire bir gerçek olan bir olay

lady gaga ruhunu şeytana satmış olan bir piyondur

iştede ispatı

link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Bence ayağı kokuyor, yoksa iyi hatun o

2|1
    0|0
  • geçen gün gördüm jacksonville'de.

1-klipleri için binlerce dolar harcıyor. sordum nerden gelio bu değirmenin suyu dedim, üzüme ye bağını sorma dedi.

2-etten elbise ne ayak? dedim. maksat farklı olmak dedi.

3-bazen konserlerde küfür ediyosun, çoluk çocuk gelenler var ayıp olmuyo mu? dedim, "sittir et nolcak, benden duymasalar başkalarından duyuyolar çocuklar bu küfürleri. ediosam var bi sebebi" dedi.

0|0
    1|0
  • Kendine ait bir tarzı var. Sesini, müziğini, kliplerini ve seksapelitesini beğeniyorum.

Eminem'i kim hatırlar artık!? Ona buna saldırarak gündemde kalmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Sıkı bir Iron Maiden hayranı olduğundan dolayı takdirimi kazanmış değişik şarkıcı.

0|0
    0|0
  • İyi bir müzisyen,sesi de o biçim güzel.Diğer ünlülerden en çok beğendiğim farkı özgün ve kişilikli olması.Normal yaşantısında bırak etten kıyafeti doğru düzgün makyaj bile yapmıyor.Sadece Lady Gaga diye anılacak olan yerlere Lady Gaga olarak gidiyor.Erkek falanda değil,düzmece.

0|0
    0|0
  • illuminati nin baş rol oyuncusu

0|0
    0|0
  • illuminatiye bağlı olduğunu düşündüğüm şahsiyettir.

0|0
    0|0
  • Yerim onu.

0|0
    0|0
  • Zaten bu yaptıklarıyla popüler oldu.Yaptığı iğrençlikleriyle ve giysi tarzıyla.

0|0
    0|0
  • amy i taklit ediyor o da 27 yaşında intihar edebilir.

0|0
    0|0
    • amy nin bir başkaldırısı vardı.. gaga tamamaen kölelik yapıyor. amy yi taklit ediyor söyleminize katılmıyorum..

• çılgın biri

0|0
    0|0
  • Çok çirkin ve o çirkinliği anca öyle kapayabiliyor.

0|0
    0|0
  • sallamasyon bisi

0|0
    0|0
  • mükemmel.farklı

0|0
    0|0
  • hermaafrodit olarak biliriz

0|0
    0|0
  • iyi bilirdik gömün gitsin

1|0
    0|0
  • iyi biliriz. yarın ikindi namazına müteakip teşvikiye camii musallasında olacak.

1|0
    0|0
  • Bir an öldü falan sandım.

Dışıyla ilgilenmiyorum şarkılarına bakıyorum ;)

0|0
    0|0
  • tam bir sürtükkkkkk

0|0
    0|0
  • iyi bilirdik rahmetliyi

0|1
    0|0
  • Senin başka işin gücün yok mu düşündüğün şeylere bak :D:D:D

0|1
    0|0
    • demin şarkısını dinliyordum aklıma geldi soru açaydım dedim:)

• yorum yapmaya bayılıyon bide beni yorumla çok mu saçma biriyim dersin ? :D

• illuminati destek saçma insan

0|0
    0|0
  • tanımıyom

0|0
    0|0
  • iyi biliriz.ölmüşmü?

0|0
    0|0
  • Lady gaga kısa donla gezerken Eminem Rap Yapıyordu ! :)

0|0
    0|0
  • erkek o. adı bile takma belli lady gaga.

0|0
    0|0
    • Stefani Joanne Angelina Germanotta.Gayette bayam saçmalamayın.

• Eminemin çekemediğini düşünmek... Olayın gerçek yüzünü araştır bakalım lady gaga kimmiş :)

0|0
    0|0
  • hakkınızı helal ediyormusunuz diye sorcaksın sandım bir an :)

0|0
    0|0
  • kadın tam bir pazarlama ürünü. başka hiçbir şey değil.

0|0
    0|0
  • saçma sapan giyiniyor ve olduğundan 20 yaş büyük gösteriyor.sesi idare eder

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 28

• şarkıları güzel beğeniyorum

makyaj ve saçı tamamen dikkat çekmek amaçlı zaten bunda da oldukça başarılı.

bi röportajında giyinmeyi sevmiyorum demişti giyinmemesi de bu yüzden muhtemelen.

kıskanıyolar bence de çünkü en marjinal fikirler onda

0|0
    0|0
  • Pokerface şarkıs bir tek aklımda..

ayrıca kendi de güzel değil, evet sadece reklam olsun diye bu şekilde davranıyor..

0|0
    0|0
  • hepsı ıllımunatı altına gırmıs sanatçılar :) emınem ıllumınatıden çıkmaya çalıstıgı ıcın artık eskı popularıtesı yok .. Amy ve mıchael illumınatıden çktıgı ıcın ölduruldu ztn ama çok uzun hıkaye kısacası ıllumınatıden lady gaga da çıkarsa bıdaha onunda adını duymayız yanı :)

0|0
    0|0
  • 1- gayet iyi bir sesi var + şarkıları çok iyi

2- yaratıcı klipleri var

3- herkes -rihanna, c. aguilera, nicki minaj vs- onu taklit ediyor giyim ve sıradışı oluşu açısından

4- giydiği et kıyafetten eminem şaka yapmış olabilir

5- madonna, queen gibi geçmiş sanatçılardan ilham alıyor ve klipleri ile şarkılarda onlardan esinlenerek bir şeyler yapıyor

6- lady gaga <3

0|0
    0|0
  • Sevmem kendisini.

0|0
    0|0
  • Eminem doğru demiş çocuum benim, çok seviyorum ben onu :) Ayrıca bildiği et giymiş ya parfüm kokmuyodur heralde :) ben beğenmiyorum açıkçası ama farklı bir tarzının olması güzel.

0|0
    0|0
  • Durust olayim ben o kadina bayiliyoruumm.. Arabamda hep onu dinlerim, gun icinde kulagimda hep o olur. Hatta canadaya, bulundugum sehre gelip gelmeyecegini hep takip ediyorum. Cok begeniyorum. Esim anlam veremiyor Lady Gaga askima, fizigi, sesi, tarzi herseyi bambaska herkesden farkli, cok yetenekli ve insanlar ondaki harikaligi goremiyorlar. Muziklerin geneli ona ait. Seviyorum ben onu...

0|0
    0|0
    • satanist şeyleri varmış

• satanist ne demek bajım, biliyormusun..

miş mışlarla yorum yapmayın araştırın biraz, olmaz mı.?

• Yok bilmiyorum nedir? Arastirmayi sevmiyorum bi zahmet google yapip copy paste yap... Adama bak yaa kadinin imagi farkli diye hemen satanist diyor. Sensin satanist.

• O kim ya kimmis oo yürüsün gitsiin alla alla..!

0|0
    0|0
  • Bazı şarkılarını seviyorum

0|0
    0|0
  • öldü sandım be :D

0|2
    0|0
  • gece gece gagayla magayla uğraşamıycam.

1|1
    0|0
  • Tarzu bu vede Lady Gaga bilerek böyle makyajlar yapıyo diğer sanatçılar gibi görüntüsüne bakılıp değilde sesine bakılıp yorumlanmasını yargılanmayı istiyo.

0|0
    0|0
  • saçmalamayın ya eminem mi kaybetimiş popülaritesini? illuminatiden haberiniz bile yok o salak kadın eminemin tırnağı bile olamaz müzik bile yapmıyor anca bikaç ergen dinler onu giydiği kıyafetlerle gündemde yoksa bi bok olduğu yok

0|0
    0|0
  • link

dili sürçmediyse eğer satanist olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • iyi bilirdik illuminati işte

0|0
    0|0
  • süper lolita taş taş :))

0|0
    0|0
  • transeksüelmiş kendisi illuminati çevreleri tarafından baphometin hayattaki versiyonu olarak anılır bir çok şarkısının backmasking kısmını dinlediğimiz zaman lucifer denilen şeytanı anar oldukça iticidir

0|0
    0|0
    • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ciddi mi ya:/ şeytanla mı uğraşıyo bu şimdi:( backmasking ne demek? lucifer şeytanı ne ya:/

• link buna bakmalısın

• yahu bunlar rihanna da komple şeytana çalışıyomuş be severdim şarkılarını üzüldüm şimdi:/

• ben pek beğenmiyorum açıkçası giydiği kıyafetler falan bence tamamen saçmalık ama sesi güzel

0|0
    0|0
  • Pek haz etmiyorum.

0|1
    0|0
  • başka dünyada yaşıyor sanki o. uzay desem değil ne biliyim anlayın işte.

0|0
    0|0
  • idaalara gore çok delikanli birisi:p

0|0
    0|0
  • hasız, edepsiz gayrimüslimin teki, adı bile tuhaf yaa :D

0|0
    0|0
  • hiç ilgimi çekmeyen bir hatun

0|0
    0|0
  • nasil biliriz iyi biliriz .. sanki kadin olmus gibi hisetim soru basligini okudugumda.. :)

0|0
    0|0
  • dönme diyorlar ama bilemicem ...

0|0
    0|0
  • sesi güzel

0|0
    0|0
  • dikkat çekmek için her türlü eziyeti çeken bir sanatçı olarak bilirim...

0|0
    0|0
  • Hermafrodit diyrlar ne derece doğrysa

0|0
    0|0
Yükleniyor...