Bu topluma ne oluyor?

Merhaba arkadaşlar ..

Bu aralar haberlerde, gazetelerde öyle haberler görüyorum ki yani şaşıp kalıyorum nasıl bu hale geldi bu insanların derdi ne diyorum ..

yani o kadar şiddet var ki biri çıkıp karısını öldürüyor okulda öğrenci öğretmeninin bıçaklıyor falan biri kol bacak kesiyor yani benim anlamadığım bunlar insan mı ya böyle insan mı olur yani bunu yapabilecek kadar aşağılık olabilir mi biri ..

İnsanlarda ne sevgi ne sabır , saygı kalmış kimse kimseye tahammül edemiyor ... Ve sonucuna baktığımda çoğunlukla para oluyor vb. şeyler ...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Maneviyattan uzaklaşan insanın ruhu ve kalbi ölür, bunları kaybeden kişiyi ise bu sefer nefis ve şeytan ele alır kukla yapar. Bunların kuklası olanda insan olma şerefini kaybederek aşağılara doğru hızla inmeye başlar. Artık bir noktadan sonra şeytanı bile sollar. İşte bu tür varlıklar yukarıda bahsettiğin şeyleri kolaylıkla yaparlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 10 yıl sonra daha fena olacak bu balım olsun

1|0
    0|0
  • herşey maltepe siğarasının her arandığında her yerde bulunmasıyla bütün büyüsünü yitirdi

0|0
    0|0
  • dindar nesiller yetişince böyle şeyler olmucak elhamdülillah :P

0|0
    0|0
  • daha hiçbir şey görmedik desem? bir de en dibi var bunun, daha kötü şeyler görücez. Ortaçağda cadı diye insan yakılırdı ya, aslında aynı döneme tekrar girdik

0|0
    0|0
    • yani belkide bunlar en hafifi bilemiyorum Allah yardım etsin

• limonlusade adında bir arkadaş var burda ögretmenmiş o herif benim ögretmenim olsa neler yapacagımı tahmin bile edemezsiniz saygı meslek ile kazanılan bir olgu degil tamamen kişiliş ile ilgilidir toplum mallaşıyor acıkcası

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktorlara uygulanan şiddetleri de unutmamak gerek. Allah sonumuzu ıslah eylesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...