Asla izleme dediğiniz film var mı?

Ben çok fazla film izliyorum. Komedi ve korku olmadığı sürece de her filmi izliyorum. Genelde takip ettiğim yönetmenler, oyuncular var. Onlarda sorun olmuyor ama çok hayal kırıklığına uğratan filmler de oldu. Mesela ben Bir Hikayem Var, Mavi Pansiyon gibi filmleri asla izlemeyin, izlettirmeyin, vakit kaybından da öte derim. Böyle dediğiniz filmler var?

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• takva- adabı muhaserat mı ne- gençlik ateşi- zombiler ölüler vs vs ve ekstra olarak biz türklerin yapmaya çalıştığı ve yapamadıgı fılmler ıste

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 14

• "düğün dernek" asla izleme şişirildiği kadar komik değil buna gülenin komedi anlayışına iyimi..buna gülen adamlar kesin şu flashdaki kısa fıkra hikayelerine gülenlerdir komik diyen falan var ya hala verdiğim paraya yanıyorum keşke onun yerine hunger games'e gitseydim adamlar rekklamla tandık iki oyuncunun lafıyla iyi para kaldırdılar o rezalet filmle...

1|0
    0|0
    • Hunger Games'i kesin izle. Çok iyi. Düğün Dernek konusunda bu yorumları yapan çok olduğu için izlemedim ama Ahmet Kural ve Murat Cemcir ince espri yapan adamlar.

• hunger gaamesi izledim zaten... ama şimdi izle diyorum izlede o ince espri yapan adamlar nasıl bir film çekmişler gör filmde güldüğüm 2 yer ya vardır ya yoktur

• var eskiden testere diye bir film serisi vardı irenç yaa izledim izlemeseydim hem saçm hem kıpkırmızı ://

1|0
    0|1
  • The Human Centipede.

1|0
    0|0
  • Sinan çetin'in Çanakkale filmi , sümelanın şifresi salonu terkettim bide sinan çetine küfredip bir dönem sinemaya küstüm

0|0
    0|0
  • Bütün korku filmleri

1|0
    0|0
  • Deccal midir nedir lanet film.
    Birde Sil Baştan.

0|0
    1|0
    • Sil Baştan dediğin Eternal Sunshine of the Spotless Mind ise haksızlık etme. Sıkılmadan 3 kere izlediğim nadir filmlerdendir.

• Evet Eternal Sunshine of the Spotless Mind bu.

• On numara dediğim bir filmdir. İlk izleyişte beğenmemiş olabilirsin. Tekrar izle derim.

• çağrı adskjhdasjkasd

0|1
    0|2
  • Titanik 2..sakın izleme kusarsın

0|1
    1|0
  • herkesin zevki aynı değilki.belki ben severim

0|0
    0|0
  • Erotik filmleri izlemem.

0|0
    0|0
  • Bir avuç deniz, geçenlerde izledim ve sonunda dev hayalkırıklığı yaşadım..

0|0
    0|0
  • Titanik 2

0|0
    0|0
  • Aşk dersi diye bir film vardı gereksiz

0|0
    0|0
  • srpski

0|0
    0|0
Yükleniyor...