Bir gün sonra öleceksiniz. Son gününüzde ne yapardınız?

Ölmeden önce yaşayacağım son günde Istanbul'a gidip sevgileme son kez sarılırdım heralde... Peki ya siz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ahiretin hazırlığı patiska tabut kefen falan hazırladım malum yolculuk dünya hanından geçtik bitti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tanıdıklarımdan helallik alırdım malum musalla taşında yalandan yere helal olsun demesinler diye.Sonrası sevdiğım yanı olurdu.

0|0
    0|0
  • Dostlarım ve sevdiklerimle harika bir gün geçirir, en sonunda tüm paramı verir, özel bir uçağa biner ve binlerce metre yukarıdan atlarım. Paraşütüm açılsın, açılmasın farketmez... O özgürlüğü yaşamak isterim.

0|0
    0|0
  • son kez sarilmazdim, gider direk sevisirdim, aritk o arada da sevisirken olurdum mis gibi iste :D harika olum

0|0
    0|0
  • sevişirdim hatta sevişirken ölmeliyim

0|0
    0|0
  • secdeye kapanır kalkmaz töbe ederdim malum öbür taraf sakat:d

0|0
    0|0
    • heeeeee hiç yapma ölecegini bilince hemen başla sence kabul olurmu nedersin

• yatar dinlenirdim...yolculuğa çıkacağım ya...

0|0
    0|0
  • guzel manzarali bir yer bulup mezarimi kazardim kimsye zahmet vermek istemem

0|0
    0|0
    • hazır sın hemen ölmeye yanii ben olsam yapmak istey,pte yapamadıgım seylerib irgüne sıgıdrıp yapardım

• yolcu yolunda gerek ayrica yol uzun erken kalkan yol alirmis :)))))

Kızlar Ne Diyor 5

• :)) iki gün arayla bu soru sorulur son 24 saatiniz ne yaparsınız diye ben de hiiiçç derim bu fikre alışana kadar zaten vaktim dolar sonra bi daha sorulur bi 24 saat daha kazanırım yine hiç bişey yapmam sonra bi daha sorulur yine 24 saat kazanırım ömrüm böyle uzayıp gider :)))

0|0
    0|0
  • Cok iyi bir kiz kuzenim var kardes gibi beraber büyüdük onunla konusurdum derdimki,Ben gidiciyim sevgilim sana emanet baska ben ölünce sakin ha aglatma arkamdan, seninle mutlu olsun o baskasina güvenemem´´ derdim.. Sonra sevgilim yanina giderdim onu koklardim öperdim, sonrada kendimden soguturdum ayrilirdim hatda..

0|0
    0|0
  • namaz kılar..tövbe ederdim..allaha yalvarırdım..ama son andaki tövbeler galiba kabul olmuyor..:(

0|0
    0|0
  • Atinaya giderdim, ve sevişirdim ...

Son demlerimi gözüm arkada yaşamak istemezdim :D

0|0
    0|0
  • ne sarılması ya

ben onunla sevişirdim sonra gider bir turistik mekana ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...