Çorumlular nasıl olur?

Etrafınızda tanıdığınız, bildiğiniz kadarı ile çorumlular nasıl olur? nasıl insanlardır? Örfler, adetleri vs.. İnsanları memleketlerine göre genelleme yapmanın yanlış olduğunu biliyorum fakat yine de merak ettim. Nasıl olurlar?

0|1
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• genellemelerin hepsi tehlikelidir...

1|0
    0|0
    • niçin tehlikelidirler?

• arkadaşım Çorumlu bir tanıdığım var. Türkiye'nin en büyük şirketinde üst düzey yönetici. Ama oda arkadaşım var Çorumlu ona donumu bile emanet etmem. Eeee hangisini genelleyeyim? Çorumlular çalışkan olur, Çorumlular yavşak olur? Seç beğen al güzel bayan :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir sepete, bir yılan ile birlikte bir çorumlu koyun. Yılan kendini dışarı atıp ''kurtarın beni'' diye bağırırsa, kesin ço...

Yok lan o başka bir şeydi..

0|0
    0|0
    • ohooo. Bende zile de okuyorum. Zileli her işi hileli derler. Eh haklılık payları da var ama ee birazda abartı. Tayyipciğim Gavur İzmir dedi diye dinimden dönecek değilim ya :P peehhh..

• Hafız bizde gidici gibiyiz, tinerci mi olsak ne :D

• sakal bırakıp, bi range rover almak lazım.. Bir de türbanlı hatun bulup evlendin mi tamamdır.. Her türlü ekmek var.. :))

• bir çorumlu ile sperm arasındaki benzerlik nedir?

ikisinde de milyonda bir adam çıkar.

0|1
    0|0
  • Çorumlu dediğin kardeşim dediği insan için canını verir birinci fırsatta satmaz

0|0
    0|0
  • hiç sevmem gıcıklar peaah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çorumlulara şey derler =(

0|0
    0|0
  • kuzenimin biri çorumluyla evliydi 2 yıl evli kaldılar boşandı daha bişe söylememe gerek var mı?

0|0
    0|0
  • ''senin yaptığını çorumlu yapmaz'' deniliyosa sanırım pek güvenilir diyillerdir...

0|0
    0|0
  • çorumlular genelde kaba olurlar

1|0
    0|0
  • Tanıdığım bi kaç kişi var Çorum'lu . Hepside oynamayı hakay çekmeyi falan çok severler :D

0|0
    0|0
  • Bizim gelin corumlu pek sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...