Kaç gündür evden dışarı çıkmadınız?

Kaç gün oldu evden çıkmayalı ? Ben 2 gündür çıkmadım ve çok sıkıldım.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Tam bırgun boyunca evde otumayı hıçbırşey yapmadan o kadar özledım kı.

Ama bunalıyorum ben öyle oluncada neden sende bıraz hava almak çıkmıyorsun kı rahatsız mısın?

0|0
    0|0
    • Çok sıcak bu havalarda işkence gibi geliyor dışarı çıkmak

• 2 saat dıaşrda kaldım ..

sende bak kendını zorla zaten bı dısarı cıksan şuna bakımm buna bakımm deyıp zaman gecırısın.

Sıcagı bahane etme duş al ve çık bı eşofman geçır haydı yallah dışarı evde dura dura bunalım olma tatlım..

• evet evet haklısın yarın çıkıym .)

Erkekler Ne Diyor 5

• işin gücün okulun yoksa cıkmanın da bi anlamı olmaybiliyor. Ama sevgilin yok sanırım o yüzden cıkamıyor olmalısın . Yaz geldi artık denizlere acıl

0|0
    0|0
    • olduğu için çıkamıyo olmym :D

• o daha kötü işte. ama o calışıyordur muhtemelen . o yüzden tek bir yere gitme diyordur. ama mahallende de gezme demiyordur

• der o =)

• böyle güzel havada nasıl evde oturuyosun anlamış diilim. Sabahları işe gitme derdi olmasa gece de eve gitmiycem. Allahtan şuan üni sınavlarım var da boşluk bulunca dışarda rahatça takılabiliyorum. İş olunca malum bi cuma geceleri bir de cumartesi geceleri eve girmiyorum

0|0
    0|0
  • evden cikmadigim gun olmaz benim... her sabah kosmaya cikarim gun icinde de mutlaka bir hava alirim alisveris calisma ya da arkadaslarla bulusma bahanesine

0|0
    0|0
    • oh iyi valla. Sabah sabah koşmak güzel

• ay sana yorum yapcağıma güncelleme yaptım

• hahhaha .D

• eve gittgimiz yokki cikalim

0|0
    0|0
  • bana ne zaman eve girdin diye sorsana bi:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben saat 7de kalkar kalkmaz, Altınpark semalarına veriyorum kendimi. Yürüyüştü, minik aletlerle hareketlerdi neyin. hatta tanımadığım insanlarla sözleşiyoruz yürüyüş arkadaşımları da oldu :D

Ama onun haricinde, dışarı çıkmıyorum bu ara. Çünkü artık sıkıcı Ankara'da boğuluyorum. Bir an önce temmuz gelse de gitsem diye bekliyorum

0|0
    0|0
  • Hava cok sıcak . Normal olarak evde oturmayı tercih ediyorm . Ama evdede bunalıyorum sıkılıyorum bu seferde dışarı çıkmak istiyorum . Kötü bi durum .

0|0
    0|0
  • şu an her gün dışarıdayım ama eve dönünce hep evdee olucam galiba bilmiyorum 10 günlük stajım kaldı 50 günümü yapmıştım. Ne ler olucak bende merak ediyorum

to be continued ..

0|0
    0|0
    • hııı iimiş :) üni mi

• evet :) yaz tatilinde geri kalan 10 günü bitirmeliyim

10 iş günü eder 2 hafta garanti olsun diye bir haftada fazladan yaparsam

gene dışarı çıkacagım holeyyy :))

• bakkala gitmek sayılmazsa en son ne zaman çıktım hatırlamıyorum. yazları genelde böyle olur.

0|0
    0|0
  • Evden çıkmadığım güzn yok ki :D hergün dışarı çıkıyorum :D

0|0
    0|0
  • 15 gündür çıkmıyorum bunalımdayım:(

0|0
    0|0
  • daha 3 4 saat önce geldim dışardan sürekli evde yapamıyorum ya evde oturmayı sevmiyorum .. :/ :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...