nü resim çizdirmek sanat mı gerçekten?

Çırılçıplak yatıyorsun, adam senin resmini çiziyor ve buna sanat diyorsun, yani çizen erkek tahrik olmuyor mudur? Bu nasıl bir sanat?

Güncellemeler:
çıplaklık bir sanat sa o zaman soyunun lan KS deki sanatçılar

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• çok haklısın handikap sana katılıyorum çıplaklığın adı sanat olmuş yav :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Modellik yaptım. Ve birsürü çıplak herif-karı çizdim. Ve bu NÜ sanattır. Sanatın bir parçasıdır.
    Ayrıca merakını gidereyim tahrik olmuyor. Tabii ilk çizimimde benimkide bir merak arkadaşlarla plan yapmıştık herifin çadırını kuralım dedik yok anam yok bir türlü kalkmıyor. Öyle modelde hareket etmeden duruyor. Alışmışlar.
    Sanata saygınız olsun.

0|0
    0|0
  • Sanat güzellik ve estetik demektir.
    Tüm çıplaklığı ile doğayı çizerken sorun olmuyor da doğanın parçası olan bir insanı çizerken mi sorun oluyor?
    Sanat olan şey çıplaklık değil, o çıplaklığın esere yansıtılması.Bir resim, bir heykel vs olması sanat..

0|0
    0|0
  • Sanat. Aynı mantıkla muayene için çıplak vücut gören doktorların da tahrik olması lazım. Nasıl algılıyorsanız artık. Adam orada çıplak vücut göreyim diye uğraşmıyor. İşini yapıyor. Veyahut sanatını.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru ve düşünce
    Sanat lan bu ben de nü çalıştım
    İsteseler model de olurdum ne var bunda
    Oldu olacak bale yapan kızların altı görünüyor de
    İki dansçı birbirine dokunarak dans ediyorlar adam kızın poposuna dokunuyor böyle sanat mı olur de
    Çok rica edicem bir dokunmadığınız sanat kaldı onu bari bırakın, o temiz kalsın.

0|0
    0|0
    • sanat diye diye kıçınızda don kalmadı, hala sanattan bahsediyorsunuz, evlendiğinde kızın olursa o zaman nü resim çizen bir ressamın önünde soyunsun sanat adına resmini çizdirsin, sende kızım sanat yapıyor diye gurulan, hatta balerin olsun mıncıklasınlar sen tebrik et kızını çok iyi kucaklarda dolandın durdun de

• Üstün olduğumu söylemedim, bildiğimi söyledim harika olduğumu da söylemedim saçmaladığını söyledim neyse senin fikrin sana benim ki bana

• sanat tarihinle sana başarılı günler dilerim, nü resim çizdirirsen yolla bana, sanat gözüyle bir bakayım

• hayır tahrik olmuyor. seni çırılçıplak soyan doktorun seni çükmeyi düşünmemesi gibi..

1|0
    0|0
  • jinekolog bir erkek ne kadar tahrik oluyorsa o kadar oluyordur

1|0
    0|0
  • sanat için soyunuyolar işte, allah ıslah etsin

0|0
    3|0
  • Ben sanat olduğunu düşünmüyorum teşhircilikten başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • Hee sanat..Günah lan

0|0
    2|0
  • kadın vücudu başlı başına asil bir sanat eseri gibi duruyor zaten bence

0|0
    0|0
  • Sanat zaten yeniden yaratılan şeyin duygusunun karşı tarafa geçmesidir. Takılma.

0|0
    0|0
    • Güncelleme ile bildirim gitmiyor. Canlı yayında gördüm. Cevap vereyim, çıplaklık sanat diyen mi var? Önce okuduğunu anla. Yeniden yaratım vardır. Gören ise o yaratılan şeyin duygusunu alır. Bu sanattır. Seni şuursuz.

• çıplaklık ne zamandan beri sanat oldu hey hattt.. o zaman madem sanatsa soyun senin resmini çizeceğim tabi cesaretin varsa

• Sana kaç kere diyeceğim çıplaklık sanat değildir fakat çıplak bir kadının resmedilip yeniden yaratılması ve bunun da izleyenlere duygular hissettirmesi sanattır diye? Bu kadar mı zor algılamak? Bir dürtülerine hakim olup adamakıllı oku.

• evet sanat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanatın tanımı ifa ederken tahrik olunmayan her şey mi?

0|0
    0|0
  • aha bir tane yurdum namus bekçisi :) kim kimi düdüklemiş kim kimi tahrik etmiş niye batıyor bu millete? yalnız soruya katılıyorum. yani çıplaklık nü resim falan sanat ise p*rno filmlerde gayet o kategoriye girebilir. ikisindede estetik namına birşey yok

0|0
    0|0
  • herkez senin gibi abaza değil sanat ve sanatçıya saygı lütfen.

1|0
    0|0
  • belki sonra sevişirler yani çizen çizdiren memnunsa kimseye laf düşmez beğenen alır beğenmeyen almaz herşey senin zevkine göre şekillenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...