Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisi hangisidir?

Sizce gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisi hangisidir. Burada yaş faktörü de önemli olduğundan lütfen eski dizilerden bahsederken biraz da anlatır mısınız? Ayrıca sizce neden o dizi en iyi bunu da açıklarsanız sevinirim. Hadi bakalım oylamada hangi dizi kazanacak :) ilk oy benden: EZEL bence Türkiye' de dizi anlayışını değiştiren çok farklı bir yapıttı.
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • Ezel mi :) senaryosu bıle sacma ne anlattıklarını kendılerı bıle anlamıyorlardı :) neyse bence şu an suskunlar acık ara önde. ama gelmiş gecmiş dersek en cok izlenen cicek taksiydi bizimkilerdi sıdıkaydı bunların yerı dolmaz arasında secım yapmak oldukça zor . gunumuzde suskunlar ve behzat ç diyorum ben .

    • ezelin yapımcısı senaristi yönetmeni suskunlarla aynıydı galiba. ayrıca suskunlar bir ezel kopyası:)

  • aynali tahir var gerçek arkadaşlığı bulursun orada.

    • helal :D

    • <3

En İyi Kız Görüşleri

  • Sıcak saatler vardı eskiden, bir de yılan hikayesi ne izlerdik ya :)) şimdi ise izlediğim leyla ile mecnun, sakarya fırat başka dizi de izlemiyorum :)

  • Suskunlar
    20 dakika
    Yilan hikayesi
    Cemberimde gul oya
    Kara para ask
    Ezel

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

23 38
  • çemberimde gül oya

    ikinci bahar

  • İkinci bahar...

  • miroğlu. o dönemde o tarz hiçbir dizi veya film yokken o dizi yayınlandı ben hiiçbir bölümünü kaçırmadım ama o dizide son bölümlerde saçmalamaya baslamıstı

  • Ekmek Teknesi

  • Bizimkiler

    • +1

  • kaygısızlar ile sıdıka nın üstüne dizi tanımam

  • bizimkiler vardı güzeldi..

    Aliye bence..

  • özellikle ilk sezonuyla leyla ile mecnun

  • en iyi arkadaşım hariç bütün türk dizileri efsane hatta balkan düğünü bile efsane

  • Süper baba ve avrupa yakası.

  • Avrupa yakasi efsane ya

  • Çocuklar duymasın tabiki!

  • "Kaygısızlar" Kült dizilerin feriştahıydı

    "Sıdıka" Samim Saka in da house

    "Ekmek Teknesi" Ailece izlenebilecek dizilerdendi, komikti

    "Leyla ile Mecnun" Yeni nesil kült dizi

    "Tatlı Hayat" Haluk Bilginer diyeyim gerisini demiyeyim

  • EZEL işte öteside yok beriside...!

    Monte cristo kontu romanının dizisi gibi

  • sırlar dünyası, beşinci boyut, yusuf yüzlü

  • ezel cok güzeldi evet, hayat devame ediyor=)

  • Tatlı Hayat

    Avrupa Yakası

  • Süper Baba

  • avrupa yakası

  • kurtlar vadisi.pusu çekilmeden bırakılsaydı efsane olurdu.şimdi cacık olmuş dizi :)

  • Daha Fazla (41)