Av hayvanı yer misiniz?

Ben hiç kıyamam kuşlara veya ceylana... Siz av hayvanı yediniz mi?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok eskiden av yapardım ama artık kıyamıyorum. belki 10 yıldır av yapmıyorum. av hayvanı yemişliğim var ama vurduğuna değmiyor yazık be! hani ülkede kıtlık açlık olsa mecburen av yapılır ve av eti yenilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç yemedim ama olabilir neden olmasın ...

0|0
    0|0
  • özellikle tavşan etini çok beğenirler.ama ben yiyemiyorum hiçbirini bile bile. ha bilmeden olsa yerim.

0|0
    0|0
  • balıkta av hayvanı hıc yemıyomusun :D kuşta yedim :) tavşan ceylan falan yemedım ...

0|0
    0|0
  • evet yedim ördek,tavşan,keklik,bıldırcın

0|0
    0|0
  • Yerim.

0|0
    0|0
  • Ördek eti yedim, çok yavan bir tadı var.

0|0
    0|0
  • Yemedim..

0|0
    0|0
  • Tavşan yemiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Et yemiyormusun onun kaynağı ne,ben yedim yerim yiyeceğim,bu bir doga kanunu bence adı üstünde av hayvanı ,bundan yüzyıllar oncesinde ,insanların sadece bu sekilde beslenerek yaşadığını unutmayalım ,o zamanlar yumurtalı ispanak ve yoktu dünyada taze fasulye saygilar

1|0
    0|0
  • bıldırcın iyi diyorlar ama denemedim.

0|0
    0|0
  • Tavşan, keklik falan yedim ama sevmedim tadı güzel değil. Alışmışız kimyasal tavuk etine.

0|0
    0|0
  • keklik bıldırcın tavşan serçe karatavuk ördek üveyik karabatak kuyruk kaldıran(çifçi derdik ) manili bülbül

sinekci

bunları hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Kasapta markette ...vs satılanın ne idüğü belirsiz. Bulmuşum etin hasını yemez miyim!?

0|0
    0|0
  • Yerim..

0|0
    0|0
  • ben dünyadaki bir kaç şey hariç herşeyin tadına bakabilirim

0|0
    0|0
  • tavşan her subatta

0|0
    0|0
  • bende hiç kıyamam..ve at'a hiç binemiyorum beline oturduğum zaman kendimi çok kötü hissediyorum

0|0
    0|0
  • daha önce yemiştim evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...