Taşınıyorum moralim sıfır. Ağlamak istiyorum ne yapmam lazım?

İzmirden istanbula taşınıyoruz tüm arkadaşlarımı izmirde bırakmak zorundayım düzenim bozulacak moralim 0 ağlamak istiyorum ne yapmam lazım...

Güncellemeler:
şehirler umrumda değil arkadaşlarımı bırakmak istemiyorum onlar gibilerini zor bulurum gibi geliyor

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• yeni arkadaşlar ve yeni bir çevre,hayat devam ediyor,

0|0
    0|0
    • ist neresine taşınıyorsun ,güzel yerleri vardır,arkadaşlarından kopmazsın,yenileri olur,

Erkekler Ne Diyor 7

• İstanbulda yeni arkadaşlıklar edineceksin.. Bu forumdakilerin çoğuda istanbulda =)

0|0
    0|0
  • :) olucak sonuçta şöyle düşün ben defalar okul ve defalarca şehir değiştirdim hatta şuan 2. üniversitemdeyim orda bıraktığın arkadaşların gibi bir çok iyi arkadaşın olucak ve arkadaş çevren genişlicek çokta kötü değil ;) moralini yüksek

0|0
    0|0
  • Hayat böyledir işte.. Emin ol ordada dostların sevdiklerin olacaktır.

0|0
    0|0
  • son 3 yılda 3 şehir değiştirdim alışırsın merak etme. yeni arkadaşların olur. zamana bırakman eskileri düşünmemen lazım

0|0
    0|0
  • Merak etme, ben de İzmirliyim ama şu an Ankara'da okuyorum ve insan alışıyor ve yeni arkadaşlıklar kuruyor.

0|0
    0|0
  • İzmirdeyim yerinde olmak isterdim

0|0
    0|0
  • İstanbul yaşanacak şehir değil bence ama alışırsın zamanla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gel sen istanbul guzeldir benle takilirsin

0|1
    0|0
  • Evet zor bir durum, bende küçükken taşındığımızda hatırlıyorum ağlardık hep arkadaşlarla :) Ama yeni bir yer yeni arkadaşlıklar dostluklar yeni ortamlar demektir, güzel ve heyecanlı olur :)

0|0
    0|0
  • zor bır durum ama yenı bır hayat olucak ızmırı emınım ararsın gerek ortamından dolayı gerek havasından dolayı ama sık sık gıdebılırsın yada arkadasların sana gelırler ıkı sehır tanımıs olursun

0|0
    0|0
  • ağlayabilirsin için açılır...

0|0
    0|0
  • alışman lazım :|

0|0
    0|0
Yükleniyor...