Hayattan rengi alın geri neyi kalır?

Bu aralar gerek radyoda gerek serviste olsun Halil Sezainin yerini alan bir müzik var.Üstelik 42 saniyelik..

Evet ''Hayattan rengi alın geri neyi kalır ki'' adlı reklamdan bahsediyorum..

Bilmiyorum sizleri ama nedense çok sevdim ve tekrar tekrar tekrar dinliyorum işimi görürken bir yandan...

Nedendir bu , yani muhtemelen benim gibi binlercesi de aynı psikoloji içinde..Bu 42 saniyelik müzikciği neden bu kadar sevdi bizim bünyemiz ?

Bir ikinci sorum , görme engelli olsanız bu müziği dinlediğinizde ne hissederdiniz ?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• ey insanlar ! siz bozmadınız mı hayatın rengini !

kiminiz mor getirdi , kiminiz sarı , kiminiz de kırmızı...

her biriniz toplandı " hayat " denilen bu döngüde...

bilmez miydiniz aslında hayatın rengi beyazdı ,

bu renkleri getirdiniz ve kopkoyu bir siyah yaptınız...

ey insanlar !

bu renkleriniz olmasaydı ne nice olurdu haliniz...

kör olsaydınız da göreydiniz hayatın dıştan rengini...

o zaman anlardınız hayatın ne kadar bozulduğunu...

ve o zaman anlardınız kederin ne olduğunu...

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• aynen gördüğüm an hayattan rengi alın geri neyi kalır ki diye böyle baya dilime dolanmıştı bir kaç gün çok güzel bir müzik

0|0
    0|0
  • gerçekten zor bir durum.. düşünsenize göremiyorsunuz şimdiye kadar gördüğünüz her şeyi daha doğrusu her rengi bir kenara atın.. hisseidyorsunuz ama göremiyorsunuz. sizin için naıl bilmem ama renkler benim hayatımda çok çok önemli bir yer tutar. mesela ruh halime göre renk seçimi yaparım. şimdi sadece bir kaç saniyelik renklerin olmadığını düşünüyorum.. hep siyah yada beyaz mı olacak hayatım ? ada diye bir film izlemiştim. yapay bir cennet yapıyorlar. her şey gayet zamanında insanlar neye ihtiyacı varsa onu yiyorlar. cennetin renginin beyaz olduğuna inandıkları için herhalde filmde her şey beyaz. adamın 20 çift ayakkabısı var yirmiside aynı ve beyaz... korkunç bir şey bu...

0|0
    0|0
  • renk kalmalı olmazsa olmaz =(

0|0
    0|0
  • hayattan iyiyi,doğruyu,güzeli, gerçeği aldılar geriye bir rengi kalmıştı onuda alsınlar..

0|0
    0|0
  • çok kötü kimse kör olmasın :(

0|0
    0|0
  • tebessüm ederdim sadece

0|0
    0|0
  • :( görme engelli olsam ölmek isterim :(

0|0
    0|0
  • Kulağa hoş gelen, insanları sıkmayan müzikler insanların ilgisini çekiyor. Görme engelli olsam ... ımm öyle birşeyi düşünemiyorum bile..Allah tüm engelli arkadaşlarımıza yardımcı olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...