Film izlemek hayattan kaçmak için yapılan birşey mi ?

Film izlemek hayattan kaçmak için yapılan birşey mi?

ben hep böyleyim işte lafı ortaya atarım sonra çekilirim bi kenara.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• senin soruların gerçekden ilgi çekiciymiş bi arkadaşımız senin sorularını çok beğeniyordu şimdi aklıma gelmiyor o arkadaşımızın ismi, boşuna dememiş yani :))gelelim cevaba evet bu sorunun cevabını son zamanlarda ben de iyice düşünür oldum nedeni ise iyice sıkılmış bunalmış olmam eve gitsem de bir dizi seyretsem de azcık sorunlarımdan uzaklaşsam diyorum haa yapacak başka bişi bulamadınmı sorunlardan uzaklaşmak için diyceksin ama kolayı bu işde napalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kafam başka şeyle meşgul oluyor iyide oluyor =)

0|0
    0|0
  • Hayır Hayatın içinda Kendini MutLu etmak için yapıLan Bir aktivite'dir... ;)

0|0
    0|0
  • Bence degildir. Ben film izlerken hayattan kactigimi dusunmuyorum. Izledigin filmin kalitesine gore ders alabiliyorsun, adrenalin tavan yapabiliyor.

0|0
    0|0
  • evet benim için genellikle öyle, kafamı başka bir şeyle meşgul etmiş oluyorum böylece

0|0
    0|0
  • Benim için kaçış. Diziler de öyle.

0|0
    0|0
  • inanırmısın ekooooo hiç film izlemem

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle bunun için beni rahatlatıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır bence değil. Film izlemek, filmin konusuna göre; düşünmek, öğrenmek, farklı hayat karelerini görmek, hayata tat katmaki gülmek, ağlamak, kederlenmek, neşelenmeki kendinden bir parça bulmak için izlenir ama asla hayattan kaçmak için değil. Çünkü zaten filmler de hayatlardır. Hayatlardan esinlenilmiştir. Hayatta olanlar tarafından meydana getirilmiştir ve bu nedenlerle fil izleyerek hayattan kaçılmaz. Ölüm haricinde hayattan kaçılamaz ki zaten. Çünkü aksi her durumda hayatın içindeyiz. Değil miyiz?

0|0
    0|0
  • Hayattan kacmaktır bazen. Ama tek başına film izlemek kacmaktır. Yanında biri olduktan sonra izlemek kacmak degildir.

0|0
    0|0
  • " hayatın sıkıcılığından kaçmak " deseydin daha doğru olurdu.hobinin amacı odur zaten.

0|0
    0|0
  • evet kaçmak için sunulan yollardan birisidir ve bence güzeldir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir kaçış söz konusu olamaz. Neden mi;

Kendini özdeşleştirirsin karakterlerle. Yani farklı bir hayatı yaşıyor gibi olursun. Katharsis durumu ortaya çıkar.

Hatta öyle filmler vardır ki seni kendinle içsel hesaplaşmalar yapmaya zorlar.

0|0
    0|0
  • Maksat zamanın eglenceli geçmesi.filmde bunlardan biri

0|0
    0|0
  • zaman zaman evet öyle..

0|0
    0|0
  • isteyerek izliyorsan kaçış yoludur,okulda hocalar,iş mecburiyeti vs için izliyorsan işkencedir.

0|0
    0|0
  • zamanın geçmesini sağlamak benim için.

0|0
    0|0
  • olabilir bence mantıklı özellikle normalde aşırı izleyenler, sinefiller bu gruba girebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...