En çok hangi filmin hangi sahnesinden etkilendiniz?

En çok hangi filmin hangi sahnesinden etkilendiniz? Korku,Dram,Romantik farketmez... :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Istee bir sinema asigina sorulabilecek en guzel soru

Zaman makinesi : " Herkesin bir zaman makinesi vardir. BIzi gecmise goturenleri anilarimiz, gelecege goturenleri ise umutlarimizdir" bu soz beynime kazindi gitmiyor.

Olu ozanla rdernegi : edebiyat hocasi masanin uzerine cikar, ve bu sekilde sizi farkli goruyorum der. Yani tek acidan bakmanin yanlisligini ogrendim o anda, hayata farkli pencerelerden bakabilmeli insan...

Forrest gump her sahnesi hepsi birbirinden guzel secemiyorum...

Grand torino ya o harika son sahnesinde aglamistim hemde hungur hungur. ama eve gelen yemek olayina cok gulmustum.

Letters from Iwo Jima : japon askerlerin bombayi tutum sonra kalplerine bastirip bir bir intihar etmeleri. Cok koymustu...

Yesil Yol : yoruldum patron

Maymunlar cehenneminden kacis : son sahne, ozgurluk aniti gordugunde verdigi tepki

Apes : dostluk

aklima simdilik bunlar geldi, aslinda dahasi vardir ama aklima gelmediler su saatte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• link 1900 efsanesi.(piyano duello)

0|0
    0|0
  • Nefes Vatan Sağolsun -Komutanın askerleri içtimaya çekip,nutuk verdiği sahne .

0|0
    0|0
  • Batman Bagins, sorun aslında ne olduğum değil, yaptığım şeyler beni diğerlerinden ayırır. :) İzleyenler bu sahneyi iyi hatırlar.

0|0
    0|0
  • Spartacus - Suranın öldüğü sahne .. Neydi o ya hele ki o fon müziği..

0|0
    0|0
Yükleniyor...