Bikinili fotoğraflarını yayınlayanlar ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sosyal sitelerde bikinili fotoğraflarını gördüğünüz arkadaşınızla ilgili ne düşünürsünüz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hani nerde, bakın böyle şeyler demeyin sırf bu yüzden face açarım bak, doğrumu söylüyor arkadaşlar?

• benim listede bunun gibi tam 4 tane kiz var ;)

• :D deli :D

• ben hiç göremedim ne zamandır kapatıcam artık

Erkekler Ne Diyor 25

• SEN ONU BIRAK. 27.04.2012 milliyet arşive gir. adam hayatında ilk defa p*rno izliyor ve karısı baş rolde :-)))

• bikini giyene bağlı düşüncem :)

• Hadi ya facebookta varmi boyle uye olalim hep beraber:)

• çok hoşuma gidiyor

• Altı üstü bikinili foto... Hayvanlığın lüzumu yok.

• Teşhirci..

• bi şekilde ilgi çekmek istyordur...

• Öyle foto koyanlara arkadaş denebilir mi ki?

• Bikinili fotoğraf değil ama gerekli gereksiz 100'lerce fotoğraf yükleyenlere sinir oluyorum...

• Senin aracılığınla buradan onları yürekten kutluyorum. Memelerine sağlık.

• bir şey düşünmem.

• He yani denize girerken giyince birşey olmuyor resmini sosyal ağlarda paylaşınca birşey oluyor öyle mi ?

• vucut hatlarına güveniyorlardır diye düşünürüm

• güzelliğini sergilemeyi seviyor teşhirci genelde bu tip insanlar hastadır... yınede onun zevki..

• Kafayı yemiş kendisini çekici kılmak için onun bunu fotoğrafını koyan dikkatleri üzerine çekmek isteyen...Sapıklara davetiye çıkaran bir kişi olduğunu ama ilk başta fake olduğunu düşünürüm...İşin özü ilgilenmem insanların eti ile,gönüllerine bakarım bir tutam sevgi var mı diye!

• olabilir...

• Bu şekilde fotoğraf paylaşan bir arkadaşım yok ama yinede fikirlerimi söyleyeyim.. Bu tür fotoğraflarını paylaşan ve bunlara bakan erkeklerin, ruhsal dünyaları bozuluyor, daha sonra zincirleme olarak aile bozuluyor, toplum düzeni bozuluyor.. İnsan silah gibidir ve herkes bilirki silah iyi birşey değildir. Bu silahı tetikleyecek şeyler yaparsanız zararı herkese dokunabilir vesselam

• aranıyo derim :D

• hiç görmedim. görseydim burası sahil değil derdim heralde espiriyle karışık :)

• Hiç görmedim, benim bikinili albümü olan arkadaşım yok =(

• evlerinin deniz kiyisinda oldugunu dusunuyorum

• Sosyal açıdan rahat, kendini geliştirmiş biridir.Sosyal sonuçlar onun için pek önemli değildir. Herkeste onu öyle kabul eder.

• Güzelse maşallahdeğilse ıyykNe düşüneyim ki..

• caffeine__free bacı: VAY BE derim.

• Fazlasıyla rahat kız tipi..

Kızlar Ne Diyor 19

• Bende de var bunun gibi birkac tane, 3 tanesi amerikali onlarinkini normal karsiliyorum, kiz californiada yasiyor hergun baska bikinili foto. Bacaklarina saglik, fistik gibi valla... Digeri Turk, burada yasiyor, evli, tatile gitiler ve hep bikinili yakin cekim fotolarini koymustu. Allah icin guzel kiz, ama insanlar cok arkasindan konustular, ondan cok esi icin ... dediler.

• 4-1 = 3 tane o zaman

• hoş değil tabi ama herkesin kendi bileceği iş. rahatsız olan da bakmayıversin yani.

• Püüüüü rezilll pisssss ...

• Herkesin kendi ozeli düşünecek birsey yok

• özelini paylaşıyor diyorum

• sosyal sitelerde olmasındaki mantık ancak dikkat çekmedir.

• bu anormal yani benim düşünce yapıma göre ama sosyal medyada yapılan diğer iğrençlikleri hesaba katarsak bu çok ama çok masum

• abartılı buluyorum ne gerek var kendini sergiliyor

• Hiç hoş bulmuyorum açıkcası..

• seviyorum bakmayıdaha çok olsa daha çok bakarım

• kötü bir şey gelmez aklıma.

• göstermeye meraklı diye düşünürüm ne düşünücem başka

• ellettiren kaşarlar var

• acaba elletirler mi?

• ;))

• İlgilenmiyorum.

• Ortam kızı diye düşünürüm

• Oyşş diyorum.

• Tercih meselesi, yargılamak haddim değil..

• bikinileri güzel mi degil mi ona bakiyorum, güzel degilse zevksiz sey diyorum.

• oha derım

• Hiçbir şey düşünmüyorum. Gerek yok.

• en güzeli ...

Yükleniyor...