Bikinili fotoğraflarını yayınlayanlar ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sosyal sitelerde bikinili fotoğraflarını gördüğünüz arkadaşınızla ilgili ne düşünürsünüz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hani nerde, bakın böyle şeyler demeyin sırf bu yüzden face açarım bak, doğrumu söylüyor arkadaşlar?

• ben hiç göremedim ne zamandır kapatıcam artık

• :D deli :D

• benim listede bunun gibi tam 4 tane kiz var ;)

Erkekler Ne Diyor 25

• Öyle foto koyanlara arkadaş denebilir mi ki?

• bir şey düşünmem.

• Hiç görmedim, benim bikinili albümü olan arkadaşım yok =(

• olabilir...

• Hadi ya facebookta varmi boyle uye olalim hep beraber:)

• aranıyo derim :D

• Teşhirci..

• bi şekilde ilgi çekmek istyordur...

• evlerinin deniz kiyisinda oldugunu dusunuyorum

• Bu şekilde fotoğraf paylaşan bir arkadaşım yok ama yinede fikirlerimi söyleyeyim.. Bu tür fotoğraflarını paylaşan ve bunlara bakan erkeklerin, ruhsal dünyaları bozuluyor, daha sonra zincirleme olarak aile bozuluyor, toplum düzeni bozuluyor.. İnsan silah gibidir ve herkes bilirki silah iyi birşey değildir. Bu silahı tetikleyecek şeyler yaparsanız zararı herkese dokunabilir vesselam

• güzelliğini sergilemeyi seviyor teşhirci genelde bu tip insanlar hastadır... yınede onun zevki..

• Bikinili fotoğraf değil ama gerekli gereksiz 100'lerce fotoğraf yükleyenlere sinir oluyorum...

• Sosyal açıdan rahat, kendini geliştirmiş biridir.Sosyal sonuçlar onun için pek önemli değildir. Herkeste onu öyle kabul eder.

• bikini giyene bağlı düşüncem :)

• vucut hatlarına güveniyorlardır diye düşünürüm

• SEN ONU BIRAK. 27.04.2012 milliyet arşive gir. adam hayatında ilk defa p*rno izliyor ve karısı baş rolde :-)))

• Altı üstü bikinili foto... Hayvanlığın lüzumu yok.

• Senin aracılığınla buradan onları yürekten kutluyorum. Memelerine sağlık.

• Kafayı yemiş kendisini çekici kılmak için onun bunu fotoğrafını koyan dikkatleri üzerine çekmek isteyen...Sapıklara davetiye çıkaran bir kişi olduğunu ama ilk başta fake olduğunu düşünürüm...İşin özü ilgilenmem insanların eti ile,gönüllerine bakarım bir tutam sevgi var mı diye!

• hiç görmedim. görseydim burası sahil değil derdim heralde espiriyle karışık :)

• Güzelse maşallahdeğilse ıyykNe düşüneyim ki..

• Fazlasıyla rahat kız tipi..

• He yani denize girerken giyince birşey olmuyor resmini sosyal ağlarda paylaşınca birşey oluyor öyle mi ?

• caffeine__free bacı: VAY BE derim.

• çok hoşuma gidiyor

Kızlar Ne Diyor 19

• Püüüüü rezilll pisssss ...

• abartılı buluyorum ne gerek var kendini sergiliyor

• İlgilenmiyorum.

• göstermeye meraklı diye düşünürüm ne düşünücem başka

• ;))

• acaba elletirler mi?

• ellettiren kaşarlar var

• hoş değil tabi ama herkesin kendi bileceği iş. rahatsız olan da bakmayıversin yani.

• özelini paylaşıyor diyorum

• Herkesin kendi ozeli düşünecek birsey yok

• bu anormal yani benim düşünce yapıma göre ama sosyal medyada yapılan diğer iğrençlikleri hesaba katarsak bu çok ama çok masum

• Hiç hoş bulmuyorum açıkcası..

• Tercih meselesi, yargılamak haddim değil..

• oha derım

• Bende de var bunun gibi birkac tane, 3 tanesi amerikali onlarinkini normal karsiliyorum, kiz californiada yasiyor hergun baska bikinili foto. Bacaklarina saglik, fistik gibi valla... Digeri Turk, burada yasiyor, evli, tatile gitiler ve hep bikinili yakin cekim fotolarini koymustu. Allah icin guzel kiz, ama insanlar cok arkasindan konustular, ondan cok esi icin ... dediler.

• 4-1 = 3 tane o zaman

• seviyorum bakmayıdaha çok olsa daha çok bakarım

• kötü bir şey gelmez aklıma.

• Oyşş diyorum.

• bikinileri güzel mi degil mi ona bakiyorum, güzel degilse zevksiz sey diyorum.

• Hiçbir şey düşünmüyorum. Gerek yok.

• en güzeli ...

• sosyal sitelerde olmasındaki mantık ancak dikkat çekmedir.

• Ortam kızı diye düşünürüm

Yükleniyor...