En nefret ettiğiniz sanatçı kimdir?

Herkesin sevmediği. hatta gıcık olduğu sanattçı vardır. sizinki hangi sanatçı

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

• Cem Yılmazzzz! Ne o gazetecileri görünce agresif haller küfürler Terbiyesiz parayı görünce hepsi sapıtıyo filmleride iğrenç hiçte komik değil Ata demirer'in tırnağı olamaz.

0|0
    0|0
    • Bak bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum.cem yılmaz gerçekten komik değil.bu adamı nasıl komik buluyorlar anlamışta değilim. ya komik diolar hep. bikere izleyim dedim yarım saat izledim. yok arkadaş güldüremedi beni hiç. o ne ya dışardan tutsan başkasını koysan oraya valla daha çok güldürürdü belkide. evet ama Ata demirer 1 numara. çokta sempatik

• Kesinlikle :)))

Kızlar Ne Diyor 17

• Yasar dan acayip gicik kapiyorum sebebini bilmiyorum hicbir sarkisini bastan sona kadar dinleyemedim kil oluyorum ya :S

0|0
    0|0
  • ajdarr

0|0
    0|0
  • ajdar arto lütfen son kullanma tarihleri gelsin artık ve tedavülden kaldırılsınlar miyadları dolsun ! görmek duymak istemiyorum o derece

0|0
    0|0
  • ismail yk ve hülya avşar

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden beter.hele demet akalın hande yener popçular..

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar

0|0
    0|0
  • ismail yk mustafa topaloğlu mu ne vb.

0|0
    0|0
  • serdar ortaç, ismail yk, nihat doğan, demet akalın, ebru gündeş bunlara sanatçı diyerek sanatçılara ayıp etmiş oluyoruz...

0|0
    0|0
    • Nihat doğan. ıyyyy. ya bukadar uyuz bir kişilik olabilirmi. sanatçı kategorisine bile koymuyorum onu

• haklısın:dd

• Sanatçılardan nefret edilmez çünkü herkese sanatçı denmez ! Bülent ersoyun ve seda sayanın saçını başını yolasım var

0|0
    0|0
    • Seda sayan erkek delisi malukat. ben değiştirdiği kocayı sayamadım valla.seside beş para etmez. inek gibi anırıyo sadece

• hilal cebeci ve sibel can bana çok itici geliyor

0|0
    0|0
    • hilal cebeci zaten oros... o ya. pisliğin teki. orasını burasını açarak duyurmaya çalışıyo kendini millete...

• bülent ersoy ajdar yılmaz morgül

0|0
    0|0
  • demet akaln hadise hande yener yıldız tilbe serdar ortaç ismail yk doğuş ...

0|0
    0|0
    • bu saydıklarndan ismail yk ve yıldız tilbe haricine katılıyorum. ismail yk daki ses yeter zaten. yıldız tilbede deli meli ama onunda sesi çok güzel ve şarkılarıda. tabi herkesin fikrine sayg duymak lazım

• fikirlere saygı duymak

• ya tabiikide. zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta. herkesin düşüncesi farklı.

• hadise.

0|0
    0|0
  • Demet Akalın

0|0
    0|0
  • Tabi ki Bülent Ersoy.

0|0
    0|0
  • sibel can

0|0
    0|0
  • serdar ortaç tabi sanatçı denirse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• nihat doğan (çin malı sanatçı) demet akalın (mankenden bozma şarkıcı) ismail yk (0-6 yaş grubu sanatçısı) Seda Sayan (erkek kadın mı olduğu belli olmayan sanatçı) nil karaibrahimgil (0-6 yaş grubu sanatçısı)

0|0
    0|0
  • çok isim var be müdür.

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim bir sanatçı yok

Nefret edilen birinin sanatçı olması zor zaten

0|0
    0|0
  • serdar ortaç

0|0
    0|0
  • Cevaplara baktım da! Sanatçı derken!?

Fazıl Say, Fatma Girik, Tarık Akan...

0|0
    0|0
    • Nerde eskilerin tarık akanı. kadir inanırı ya. şimdikilerin hepsi şempanze

• Repciler diyim kisaca

0|0
    0|0
  • Popçuların ve rapçilerin hepsine gıcığım.Hele arabesk rapçileri ve türevleri yok mu , işte onlar ...

0|1
    0|0
  • İsmail Yk

0|0
    0|0
    • O adam harbi salak.Çok iyi bağlama ve elektro gitar çalıyor ama bu cins adam bu yeteneklerini kullanmıyor işte.İzleyince çok hakaret ettim kendisine ...

• serdar ortaç

izzet yıldızhan

seda sayan

üçününde ümüğünü sıkasım var

0|0
    0|0
  • serdar ortaç

0|0
    0|0
  • Demet Akalın'ı duyunca kanalı değiştiriyorum.

0|0
    0|0
  • Kayahan'ı sevmiyorum Nilüfer ile olan tartışmasından sonra

0|0
    0|0
  • b. ersoy olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...