Modern Türk filminde taklid nerden yapılmalıdır?

her taklid film türk kültürüne uymuyor.oyuncular olağanüstü kabiliyetli olsada film saçma bulunabiliyor.yerel kültürle bütünleşecek ekol hangisidir

• Hollwood
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bollywood
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Nostaljik yeşilçam
    62% (5)0% (0)62% (5)Oy Ver
  • Europan
    12% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Arabic
    26% (2)0% (0)26% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Nostaljik yeşilçam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nostaljik yeşilçam :D

0|0
    0|0
  • Europan çakması gıbı bırsey bıde korku fılmlerıne dını karıstırmazlarmı gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Nostaljik yeşilçam

0|0
    0|0
  • Europan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• taklide karşıyım.sanat özgün fikirlerden oluşmalı.

0|0
    0|0
    • 1. yada2.dünyada yapılmamış bir şeyi üçüncü dünya ülkesinde olursa o sanatçıyı yakarlar.karikatürden yargılanan sanatçılar mahkemede kendilerinin avrupadan taklidçi olduğunu ispat ettilerde beraat ettiler.

• onun sebebi de senin savunduğun durumun aksine o dönemde türklere karşı olan merak ve bilinmezliktir.bir başkaldırı değildir yani.misal başka bir eseri "saraydan kız kaçırma" da osmanlı sarayında geçer.bu tür özgün fikirleri(sihirli flüt, figaronun düğünü, don giovanni vb eserlerinde örnekleri bolca mevcuttur) mozart'ı farklı kılmıştır.malesef örneği sen verdin cevabı ben :((

• 1700 lü yılların sonları.gerileme ve çöküş devri.osmanlıyı her yerden def ediyorlar.merak kısmı bitmiş.osmanlıyı haraca kesme başlamış. .osmanlıyı kendi ülkesinde adam yerine koyan yok herkes avrupa hayranı olduğu zamandan bahsediyoruz.

• Diğer veya Hiçbiri seçeneğide olmalıydı :D

0|0
    0|0
    • üstad senin nick in de yaramaz çocuk olmamalıydı.yaramaz çocuk ingilizce gay demek ayıptır söylemesi

• dostum ben Türkçe konuşuyorum ve Türküm

• ayrıca ingilizce karşılığı gay değil lazy child veya urchin ? Nerden gay oldu anlamadım element mi uyduruyorsun ?

• Hollwood

0|0
    0|0
Yükleniyor...