En sevdiğiniz anime hangisi?

Anime izler misiniz? Gerek yok sanrım "anime nedir?" sorusuna cevap vermeye. Hangi anime, sizi en çok etkiledi?

Güncellemeler:
youtube.com/watch?v=SulRUjEy0XE (Benim en sevdiğim: FMA Brotherhood)
Sanki çok "kötü bir soruymuş" gibi, "çok kötü" olarak puan veren arkadaşın bunu yanlışlıkla yaptığını varsayarak, her zaman bu kadar kötümser olmamasını diliyorum.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• One piece ,rouroni kenshin,slam dunk eğlenceli ve komik olduğu için :D

1|1
    0|0
    • One Piece... : ) 500 tane hero'suyla 1000 bölümdür devam eden devasa yapım :P

• tabi haklısın, ama merak etme. Anime zihniyeti diye bir şey vardır, çok fazla anime izledikten sonra artık yeni bi animede, bir sonraki sahnede ne gibi bir senaryo yazılmış olabileceğini tahmin edebiliyorsun :P Çok anime izleyenler bilir ;) bende de aynı şey var, bu yüzden sanırım en doğrusu, bir "en son bölümü"ne bakayım, sonra bi iki tane ilk bölümlerden izlerim, arayı böyle kapatırım :P

• Aynen moruk :D

Kızlar Ne Diyor 8

• ateşböceği mezarlığı hem güzel hem sarsıcıydı ya

1|1
    0|0
  • link listelemiştim favorileri :)

Anime ve animasyon karıştırılıyor ama :(

0|0
    0|0
  • ben de bir çeşit animeyim.arkdaşlar öyle diyor.

0|0
    0|1
  • link çok şey anlatıyor anlayabilene...

1|0
    1|0
  • hiç sevemedim

0|0
    0|0
    • "Hiç sevemedim" diye bir anime yok sanırsam ya. Ben, sevdiğiniz animeleri sordum, anime sever misiniz diye sorsaydım keşke, doğru adresti :(

• sevmiyorum demek istedim.

• Anime sevesim gelmiyor.

0|0
    0|0
  • kungfu panda,Yukarı bak(Up),shrek,buzdevri...vs.severim:)

0|1
    1|0
  • Buz devri,İnanılmaz Aile,

0|0
    1|0
    • Onlar cartoon,animasyon :DAnime japonlar tarafından yapılmış olanlara deniyor bildiğim kadarıyla :D

• animation kökenli olduğu için insanlar karıştırıyor olabilir...

Anime- kavramı; Japon kültürünün geçmişten günümüze aktardığı çizgi film sanatıdır. Anime (Japonca: telaffuzu: "anime"), animasyon veya çizgi film anlamına gelen Fransızca kökenli, Japonca bir kelimedir. Animeler, genelde mangaların*televizyona ya da sinemaya uyarlanmasıdır.

Erkekler Ne Diyor 7

• sevmiyorum, sıkılıyorum izlerken :/

1|0
    0|1
  • planet hulk ,komşum totoru,naruto

1|0
    0|0
  • wall-e

0|0
    1|0
  • Avatar The Last Air Bender ın türkçe dublajına çok sarmıştım zamanında -_-

1|0
    0|0
  • Death Note izledim ayrıca filminide izledim. Tek izlediğim animedir. Sevmiştim oysa.

1|0
    0|0
  • kuroko no basket sword art online full meatl archemist

0|0
    0|0
  • Hentai...

0|0
    0|0
Yükleniyor...