Hayatınızda en çok etkilendiğiniz film hangisi?

hayatınızda en çok etkilendiğiniz film hangisi ve sizi hangi yönü etkiledi ?

Güncellemeler:
filmde neyin sizi etkilediğinide yazarsanız sevinirim arkadaşlar :)
güncel :)

0|0
24|45

En İyi Erkek Görüşü

• ilk 1992 yada 93 de izlemiştim terminator 2 yi nedendir bilmem çok seviyorum bu filmi,ondan soraki seriler hiç tutmadı beni belkide terminatorle o kucuk cocugun arasında gecen duygusal bağdadır,terminator cocuga soruyor neden gozlerınden yas gelıyor cocuk aglıyorum dıyor pekı neden aglıyorsun dıyor canım acıdıgından ama sana bunu anlatamam dıyor fılmın sonunda termınator kendını yok etmek uzereyken cocuk gene aglıyor bu sefer termınator dıyor sımdı neden agladıgını bılıyorum...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• black...

azmin zaferi etkiledi...

gercek bır hayat hıkayesınden esınlenerek yapılmış,etkıleyıcı bır fılm...

daha bırcok fılm sayabılırım ama aklıma ılk bu geldı.

0|1
    0|0
  • çok var tabiki ama şimdilik aklıma bir film geldi. " Kader Ajanları " değişik sıradışı aksiyon maceralı ama etkileyici bir aşk hikayesi

0|1
    0|0
  • Hayat güzeldir ve Titanic.

Suçsuz insanların öyle şeyler yaşaması beni çok etkilemişti.

Çok ağlamışımdır.

0|2
    1|0
    • kusura bakma ama yahudiler çok şeyi haketti

• bu filmi izleyipte ağlamayan insan yoktur. titanik on numara. şimdi olsa yine izlerim. ama aşağıdaki insan ama vijdansız yahudi olsun kürt olsun çingene olsun türk arap hepsi allahın kuludur kimse ölmeyi hak edemez. insanları dünya alman ırkı olacak diye öldüremez. rusya olmasaydı türkiyeye girip tüm dünyaya saldıracaklardı.

• rusya olmasaydi demen dogru ama illada gerekli degildi yani. zaten temelinden cökmek üzereydi. daha ilerleyecek manevi güce sahip degildi.rusya hizlandirdi bu dönemi daha cok. yahudiler cok seyi hak etti demekte hicbi insana yakismaz. yahudlik bi din. ve hicbir cocuk yada suc islemeyen hicbi insan ölümü cezayi hak etmez. siyonistler baska yahudilik baska. o sekilde konusan insanin hitlerden ne farki var? lütfen. hele bi müslümana hic yakismaz

• in to the wild, schindler's list

0|2
    0|0
  • Babam ve oglum

0|1
    0|0
  • hayat güzeldir

1|1
    0|0
  • Fil Adam. İnsanların ne kadar acımasız olabileceğini gördüm yani ben o filmde.

0|1
    0|0
    • Süpersin bende o filmi izledim.Son replik acıklıydı"Ben bir hayvan degilim.bir insanım"

• Off evet ya. Hani adamın odasına girip içki verip bildiğin iğrençleşiyor ya insanlar, orada içim içimden gitti resmen!

• 6.his :( yeşil yol :( 99 yapımı aşkın gücü.. :(

0|1
    0|0
  • My name is khan

Esaretin Bedeli

Hayat Güzeşdir

0|1
    0|0
  • only you filim muhteşem marisa tomeı robert downey jr 1994 yapımı

0|1
    0|0
  • Kelebek Etkisi...

Kurgusu ve çabası etkiledi

0|2
    0|0
    • kurguyu hiç sevmedim vede karışık.çabası güzel bundan güzel olan sevdikleri için göze alabildikleri.

• Ne yalan söyliyim Harry Potter :D

0|2
    0|0
  • Forrest gump bende hayatın her daim tadını alabileceğimi benimsetti. Diğer filmimse eternal sunshine; hiç bir zaman keşke dememeyi öğrendim ve demiyorum (=

0|1
    0|0
  • Leon / Esaretin Bedeli / V for Vendetta / Pulp Fiction

0|1
    0|0
  • Yeşil yoldan çok etkilenmiştim.

Aralarındaki samimiyet ve dostluklarından.

Çok duygusaldı..

1|1
    0|0
    • yeşil yol ne anlatıyor? sen anlamamışsın bile.

• Suçsuz bir mahkumla, gardiyanlar arasında olan samimiyeti,güveni anlatıyor. Ve sonraları mahkumun suçsuz olduklarını anlayıp, çektikleri vicdan azabını :) Şimdi filmi sonuna kadar anlatayım mı.. Başka da birşey yok zaten. Siz ne yönden izlediniz bilemiyorum ama, benim filmden çıkardığım bunun gibi şeyler.

• Davetsiz bolca korku içeriyo

0|1
    0|0
  • Schindlers liste

0|1
    0|0
    • Filmden anlıyorsun.Silahla öldürme sahneleri çok gerçekçiydi.

• incendies.valla baya etkilemişti çok şaşırmıştım.

0|1
    0|1
  • alacakaranlık serisinii cok severiim

0|0
    0|0
  • The notebook tan etkilenmiştim güzel ve bolca öpüşmeli bir aşk hikayesiydi :))

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli yeşil yol umut

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli

0|0
    0|0

• black 2005 yapımı çok iyi

0|0
    0|0
  • Titanic.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Piyanist ve Er ryanı kurtarmak. Beni etkilemesi için gerçek hayattan alıntı olması yeterlidir kurgu filmlerden o kadar etkilenmiyorum.. O anı yaşama gibi bir lüksüm var =))

0|2
    0|0
  • Green mile=Yeşil yol olarakta bilinir.

0|1
    0|0
  • Yedi Yaşam güzel filmdi,Bazı şeyleri bir daha sorgulamamı sağladı,Piyanistte savaş filmleri arasında beni ençok etkileyen film olmuştur.Karakterin yaşamak için verdiği mücadele beni etkilemişti.

0|1
    0|0
  • v for vendetta.

v karakteri, inanılmaz yetenekleri, maskesi, tavırları etkiledi. etkileyici bir film.

2|1
    0|0
  • 'Hayat Güzeldir'.. Hep pozitif ve iyimser olmak üzerine mesajlar veren başka bir film bilmiyorum.

1|1
    0|0
  • er ryan 'kurtarmak (tom hanks ) başrolde.bir annenin 3 oğlundan sonuncusu ilk 2 oğlu askerde savaş sırasında şehit düşer.ve alman hükümeti annenin son oğlunu savaştan alıp sağ salim annesine kavuşturmak.ve bu hayat mücadelesi tim komutanı tom hanks'a verilir

nefes nefese izleyeceksiniz

0|1
    0|0
    • tom hanks'in küçük bi tabancayla tanka ateş etmesi unutulmazdı

• link pek etkilenmedim ama iğrenç geldi :)

0|1
    0|0
  • Umudunu kaybetme bu filmi butun arkadaslarin izlemesini istiyorum kimse hayatimda sorun var diyip vazgecmesin.

0|1
    0|0
  • yeşil yol...

1|1
    0|0
  • Ondskan- Şeytana Karşı

Zorluklara karşı tek başına mücede eden ve isveç eğitim sitemini eleştiren güzel bir öğrenci filmi gibi ..

0|1
    0|0
  • milyon dolarlık bebek filminde ağlamamak için kendimi zor tutmuştum. izlemediysen tavsiye ederim..

0|1
    0|0
  • get carter

müthiş diyologlar, replikler... ve p.s i love you

0|1
    0|0
  • Primal Fear. Edwart Norton'un oyunculuğu. Keşfedildiği ve onun sinema dünyasına kazanılmasına sebebiyet veren film. Aynı zamanda oynadığı ilk filmdir.

0|1
    0|1
  • godfather

0|1
    0|1
  • Piyanist...

Daha Hızla daha öfkeli Tokyo drift..

0|1
    0|0
  • fight club

0|1
    0|0
  • 1-TopGun 1986

2-Stealing Beauty

3-Rocky 4

0|1
    0|0
  • leon adamım yaaa tarzına hayranım

0|1
    0|0
  • Titanik..

0|1
    0|0
  • sin city

0|1
    0|0
    • kanunların yok olduğu bir dünya ve

hayatta kalmak için kendi kurallarını oluşturması

ha hatunlarda güzel di ama yine de onlara bakmadım

• Piyanist yaşadıkları ve yaşadıklarının usta bir senaryo ile bize sergilenmesi...

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin efendisinden, marifetin yüzükte değil efendilikte olduğunu anladım:)

0|1
    0|0
  • yesman

0|1
    0|0
  • Kurtlar Vadısı Pusu

0|1
    0|1
  • "bir zamanlar amerika".konusu etkiledi.arkadaşlık üzerine çok örnek vardı içerisinde...

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol fiminde kendimi tutamadım

Forrest gump da çok etkiledi

Kısacası Tom Hanks tüm filmlerinden etkilenmişimdir

0|0
    0|0
  • istanbul kanatlarımın altında.

0|0
    0|0
  • onu burada mı anlatayım :D

1|1
    0|0
  • Bir köpeğin hikayesi Hachigo kesinlikle izlenmesi gereken bir film benim gibi köpekleri de seviyorsanız derinden etkılenırsınız

0|0
    0|0
  • hayat güzeldir, piyanist gibi hitler zebani şeytanının o tarihteki yaşananları anlatan filmler. ve titanik, benjamin buttonun tuhaf hikayesi, oscarlık filmler beni etkiler.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...