En sevdiğiniz film repliği hangisi?

-Benim ki recep ivedik ' Sana N*hhhh Bahlava Sana n*hh bahlava demesi :) öldürüyor beni gülmekten :))

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• vincent vega ve jules kahvaltı esnasında;

-Jambon ister misin?

+Yo yo yo ben domuz yemiyorum.

-Yahudi misin?

+Hayır yahudi değilim, sadece domuza takılmıyorum hepsi bu.

-Nedenmiş o?

+Domuz boklu bi hayvandır adamım, pis hayvanları sevmem.

-Sosisine doyum olmaz, jambonu damağa hitab eder.

+Hey, lağım faresinin tadı da bal kabağı tatlısı gibi olabilir ama bunu bilemicem, çünkü o pis or*spu çocuğunu yemedim.

pulp fiction...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• O mükemmel değil. sen de mükemmel degilsin. asıl soru birbiriniz için mükemmel olup olmadığınız...

Good Will Hunting

0|1
    0|0
  • Buyrun.

Eğer herhangi bir şeyi saklarsan, seni öldürürüm. Eğer gerçeği kıvırırsan, ya da gerçeği kıvırdığını düşünürsem, seni öldürürüm. Eğer bir şeyi atlarsan, seni öldürürüm. Aslında, Nick, hayatta kalmak için bayağı uğraşman gerekecek.Söylediğim her şeyi anladın mı? Çünkü eğer anlamadıysan, seni öldürürüm.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

0|1
    0|0
  • Haydi Yüzüne bir gülümseme koyalım!

0|0
    0|0
  • çünkü biz aslında kaybettiklerimiziz

0|0
    0|0
  • ''Kendine gel ! yoksa gözlüklerine s--çarım dünyayı b--mb--k görürsün.''

Full Metal Jacket (1987)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Game of Thrones

“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: ‘Not today’.”

Şeytanın Avukatı (şeytanın sözleri)

” Ölüm sonsuzluk sarayını açan altın anahtardır. ”

"Özgür irade. Kelebek kanatları gibidir adeta; bir kere dokun, bir daha yerden havalanamazlar. Hayır, ben sadece sahneyi hazırlarım, siz kendi iplerinizi çekersiniz."

“Sana tanrı hakkında bir iki sır vereyim. Tanrı seyretmeyi sever. O bir oyunbazdır. Bir düşünsene, insana içgüdüler verir sana bu olağanüstü yetiyi verir, sonra ne yapar dersin? Sırf kendi eğlencesi için, kendi özel kozmik komedi filmi için tam zıttı kurallar koyar.Bak, ama dokunma. Dokun, ama tatma. Tat, ama yutma."

0|1
    0|0
  • Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim

AL CAPONE

0|0
    0|0
  • hıhıhıhhı eşşoleşşek...

buraya sırf entellektüel birikimimi ispatlamak adına neler yazardım;ama kimi kandırıyorum,neyi kandırıyorum...kemal sunal candır.

0|0
    0|0
  • Al sana replik

"Bırakabileceğin zaman bırakmak istemezsin, bırakmak istediğin zamansa bırakamazsın."

0|0
    0|0
  • Matrix " I know kunq fu " 6.his " I see dead people" southpark eric cartman " screw you guys Im goin home "

0|0
    0|0
  • Atla Gel Şaban filminde Şiki Baba var mı şiki sözü.

0|0
    0|0
  • "Yoksa sen de citlenbiğin annesi misin? O da benim gibi annesiz. Sen de onun annesi olur musun kara nine? O da senin gibi kapkara." Sezercik.

0|0
    0|0
  • ''Eğer sana seni sevdiğimi söyleseydim , birşeylerin yanlış gittiğini düşünebilirdin"

Bi film..

0|0
    0|0
  • Benjamin Linus : How many times do ı have to tell you John; I have always a plan!

LOST

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2012 hala mı recep ivedik arkadaş

0|0
    0|0
    • arakadaş yıll 1999da çekildi ama adamlar hala fight club repliği yazıyor ona laf yok demi..

• recep ivedik tabıkı de :D

0|0
    0|0
  • your focus determines your reality- star wars serisinden bir aforizma

0|0
    0|0
Yükleniyor...