BOP ta bizim yerimiz nedir?

önemli bir aktör müyüz yoksa piyon mu . biz tam olarak neyiz ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudilerin gözünde onların dışındaki her ırk veya din onların düşmanıdır ve katletmek onlara göre helaldir.Tevratı açıp okuduğunuz zaman yahudilerin ne şekilde hareket ettikleri ve ne yapmak istedikleri açıkça belli.Bu adamlar gerçekten çok zeki ve sabırlı kimseler.Çünkü yapacakları her adımı ayrıntılarına kadar ve alternatif yollarla ilerleyerek sabırlı bir şekilde yapıyorlar.Planları yıllar öncesinden belirleyip sindirerek yol alıyorlar.Durumu yeni nesil çok saçma veya hikaye gibi görse dahi bu adamların işine geliyor.Büyük orta doğu projesi vaad edilen topraklardır, tayyip ise bunun eş başkanıdır.Yahudilerin bir çok ülkeden toplanıp şuanki israil sınırları içerisinde birleşmeleri tesadüf değildir.Bu konu hakkında kitap yazmayı bile düşünüyorum.Size tavsiyem bu konu hakkında her türlü bakış açısını benimsemiş kitapları okumanız ve özellikle tevratı gözden geçirmeniz iyi olur.Ben şuan kabbala ile ilgili araştırma yapıyorum ve tek okumadığım ve araştırmadığım bu konu içinde o kaldı diyebilirim ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mevzunun ta kendisiyiz.bizi oyunun içine almaya çalışan aktörler ve piyon yapıp kaderimizi kötüye çevirmeye çalışan ülkelerle karşı karşıyayız

0|0
    0|0
  • sen kuklasın aktörleri hedefi götürücek kukla yanii bugün varsın yarın yok oyunun bir parçasıyız ama bu bopun ne olduğunu anlayan fazla insan yok o yüzden proje yürüyor tıkırında sağlığı yerindedir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bunun açılımı nedir

0|0
    0|0
  • bop planına göre bir çok ülke bitirilecektir. ve biz ham yapılacak en son ülkeyiz. yani biz de şimdi suriye ne yaşıyorsa onu yaşatılmaya doğru gidiyoruz...

0|0
    0|0
  • Bence Türkiye bu proje de en büyük aktörlerdendir bizzat Şah biziz bence :)

0|0
    0|0
  • araştırma yapmayıp sadece kahve siyaseti olarak cevaplar yağar birazdan

0|0
    0|0
    • aga madem bilgilisin, senin konuşman lazım. yaz da okuyalım dostum.

• ben durum tespiti yaptım.yeterince bilgim yok bu konularda o yüzden yazmadım

• yol kenarına konmuş bombanın patlamasını mı beklersin, fünyeyle kontrollü bir şekilde mi patlatırsın? bop da böyle bir şey.

islam ülkelerinde değişim var, insanlar idarecilerinden rahatsız, müslüman ülkeler birlik olmamaktan rahatsız, dikkat ederseniz adı ortadoğu projesi olan proje endonezya ve malezyayı da içeriyor.

yapılacak en mantıklı şey, islam ülkeleri birleşecekse, bu da bizim kontrolümüzde olsun düşüncesiyle, bağımlı bir halife seçmek. bunun için de en uygun yer türkiye. yani baş piyon oluyoruz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...