Bir tür bunalımda mıyım?

Merhabalar

İnternette bi yazı okudum ve okuduktan sonra iştahım kesildi. Yazıda " Yemek sofrasında sol ayak üzerine oturmak ve sağı dikmek gü­zel görülmüştür. Sağ dizi kırmak midenin küçülmesine ve fazla yemek yenmemesine neden oluyor.

"Yazıyı bulamadığımdan böyle yazdım. Bi şekilde yemekten aç kalkmama sebep olduğunu öğrenince olan oldu. Ben bu yazıyı okumadan çocukluktan beri böyle gördüm ve böyle oturdum sofraya. Sofradan tok kalkıyorum, yarım saat sonra acıkıyorum, hiçbişey yiyemiyorum. 4-5 kilo verdim. Havanın sıcaklarından olabilir mi?

Canım çok sıkılıyor, kendime yeni çılgınlıklar ararken gittim Cast Ajansa ve Kick Boxa kayıt oldum. Liseden yeni mezun oldum. İlk defa bi sevgilim oldu, içimde heves yok. Üniversiteye başka bir şehre gidip yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. Ama 3 ay vaktim var. Keşke hemen olabilse diyorum. Eskiden 3-5 saat pc başında takılan ben artık 1-2 saat bile takılamıyorum. Şehrin havasından her şeyinden bıktım artık. İstanbul'u sevmiyorum.

Ben gidip bi psikoloğa mı gözüksem? Ne yapsam? Hava değişimi olursa düzelir miyim?

Saygılarımla...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bana da oluyo bazen böyle durumlar. ama sanırım hayatın bi bölümü her insana böyle geliyor. bıkkınlık yorgunluk issteksizlik falan. bence kendimizi değersiz hissetmeye başladığımızda ya da sorunlardan kaçmak istediğimizde böyle yapıyoruz. biraz dinlen sakin kafayla düşün kendini bişeylere adapte etmeye çalış. bu arada kız arkadaşın sana bi tat vermiyorsa gerçek değilse duyguların ikinize de yazık etme...

0|1
    0|0
    • İşte böyle yorumlar bekliyorum. Teşekkürler. İnş atlatırım. Birbirimize bir aydır seni seviyorum diye diye tadı kaçırdık. Sanki 1 aydır sevgiliyiz. Zaman verdim 1 ay sonra sevgili olduk.

• geçer bi zaman sonra emin ol ama sevdiğin şeyleri yapmaya çalış mutlaka. yaşamda bi amacın olsun. varmak istediğin noktaya hergün daha azimle koşmaya başladığında bu sorunların geride kaldığını göreceksin. kolay gelsin.

• Aynen katılıyorum sana. Teşekkürler. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatile çık.

Herşeyden bir süre uzaklai. İyi gelebiliir. Anladığım kadarıyla çok şey yapmak istiyorsun ama her şeyi bir anda yapınca hiç bir şeyin keyfine varamıyorsun. Minik bir tatil kafanı toplamaya yarayabilir. Bol bol da kitap okumanı öneririm. Su gibi iç kitapları.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• psikologuna gidip, bana rahat batiyor diyebilirsin...

0|2
    0|1
Yükleniyor...