TV'lerde çıkan kamu spotu etkili midir sizce?

TV lerde Cikan Kamu Spotu sizce etkilimidir , dikkatinizi cektimi ? sizce dogru bir uygulamami?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• gayet güzel bi uygulama ve dikkat çektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok yaa televizyonlar reklamlardan onca şey kazanıyor kazandıkları reklamları çoğuda o kamu spotunda söylenen şeylere zarar verici cinsten.

0|0
    0|0
  • Çok da güzel çok hoş bi okadar da riyakar bi uygulama dikkat çektiğini düşünüyorum ki burda bile paylaşılmış -_-

0|0
    0|0
  • Bir Reklam çerçevesinde bakarsak eğer diğer reklamlara nazaran daha Profesyonel ve Daha Etkileyici, Bence Mantıklı bir Proje.

0|0
    0|0
  • iyidir dikkat çekiyor çok faydalı bir uygulama. belki bir süre sonra daha sanatsal film tadında eserler görürüz

0|0
    0|0
  • bence faydalı ama türkiye için değil. Türkiyedeki böyle uygulamalar bana nedense çok önemsenmesi imkansız geliyor insanlar tarafından.

0|0
    0|0
  • televizyonları komple yakmadıkları sürece, etkisi yoktur.

0|0
    0|0
  • iyi fakat etkisiz

0|0
    0|0
  • Güzel Bir Uygulama Fakat Dikkat Çektiğini Düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en fazla bu kadar etkili olur işte:)

link

1|0
    0|0
  • eğitim seviyesi yüksek insanlar için belki etkisi olmuyordur ama mutlaka faydasının az da olsa dokunduğu bir kesim vardır.

0|0
    0|0
  • Çok iyi, güzel bir uygulama tabii ki ama, sigara paketleri üstündeki resimli uyarılar gibi, pek etkili olmayacaktır maalesef

0|0
    0|0
  • bence gayat etkili insanlaran farkında olmasalarda belleklerinde muylaka bir iz kalıyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...