İstanbul'unuzla nerelere gidiyorsunuz?

Beni alıp çıkarsalar feza füzesiyle gözümü bağlayıp,

atsalar sırtımdan itip;

Yine İstanbul'a düşerim !

Yer çekimi- değil,

Yâr çekimi- derim...

İstanbulda buldugunuz , İstanbulda onun için durdugunuz,Sizin İstanbulunuz olan sevdiginiz le İstanbul da bulunmaktan huzur duydugunuz mekan neresi?

(:

0|1
36

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Zamanında mecburen geldim ancak EYÜP Sultan ve Arkadaşları Hz.Cabir Ra, Sufyan bin Üveyne R.A. Amr bin As vs. gibi büyük insanların burada olmalarından sebep Burada olmaktan mutluluk duyuyor ve dediğine katılarak

Beni alıp çıkarsalar feza füzesiyle gözümü bağlayıp,

atsalar sırtımdan itip;

yine İstanbul'a düşerim !

Yer çekimi- değil,

Yâr çekimi- derim... Diyorum .

Herkesin yari gönlünde yatandır gözünün içine bakan değil.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kim nereye giderse gitsin eninde sonunda istanbula düşecek. Kim ne yaparsa yapsın. Özellikle burada okuyanlar burada dogup büyüyenler buradan asla kopamazlar. dünyanın bir ucuna da gitseler 100 kişiden 98 i tekrar buraya dönecektir. son kalan 2 si de yıllar sonra yine burada olacaktır. Cünkü istanbul vazgecilemeyen bir farkındalıktır

0|0
    0|0
  • kadıköyde mutluyuz çoksükür ya

0|0
    0|0
  • istanbulu eskiden cok severdim, bos bos bahariyede bile dolasmak iyi gelirdi bana. ama su an sorsalar, kiz kardesim , sevgilim ve bazi dostlarim orada olmasa ayak dahi basmam

0|0
    0|0
    • İstanbul birini sevmiyorsan çekilmez ...diyor ya sertab dogru diyor o zaman ..

Hakkını da yememek lazım neredeyse en güzel şehri ülkenin...

• daha cekilmez denilen bir sehirde yasiyorum ama burayi seviyorum, istanbul beni pek sevmedi belki de o yuzden olmadik yan yana :)

• arkadaslar hafata pazar istanbulda olacam bana güzel söyle bogazı zevkle ızleyıp kahvemı yada çayımı yudumluyacaıgım bir yer varmı bılen soylesın bursada yasıyorum ıs gezısı haric ıstanbulda vakıt geçirmıslıgım olmadı..

0|0
    0|0
    • Çengelköy de çınaraltı kafeye mutlaka gitmelisin..

• asya.üsküdardan beykoza giderken bizim evin aşağısında :) beylerbeyi kuleli arasında :)ümraniye santralden yada altunizadedende gelebilirsin köprüden önce son çıkıştan çık sora sora gel.

• gunu bırlık gelcem butun gunum yollarda gececek gibi desene:D

• beşiktaş

üsküdar

kadıköy

taksim

bakırköy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hıım biliyorum onu otobüs yolculuğunda boğaz köprüsünü geçince eve geldim derdim

uçak yolculuğuna sabrım olurdu ama indikten sonra havaalanında bi saniye dahi durmak istemezdim atıcam kendimi istanbul sokaklarına denizi gören her köşesi bana huzur verir hele pierloti, kız kulesi,sarayburnu dolmabahçe sarayının kapısını seyredicem sultanahmet te halılara dokunucam taksimde bin türlü insan ın arasına karışıcam eminönünde balık yiycem

0|0
    0|0
  • Benim Konstantin'im var.

Henüz fethedilmemiş ve bir o kadar da nazlı...

0|0
    0|0
  • e-5 ve tem hariç her yer.

yaşadığım ve 'iyi ki buraya yerleşmişim' dediğim yer kadıköy, yaşamaktan keyif alabileceğimi düşündüğüm yerler yedikule, paşa ve de galatasaray civarı.

istanbul ancak eski semtlerindeyken yaşanabiliyor kanımca...

0|0
    0|0
Yükleniyor...