erkek arkadaşımdan iğreniyorum sanırım?

http://www.youtube.com/watch?v=Ti5j48W1hVA bu şarkıyı severek dinleyen bir insanmış.

http://www.youtube.com/watch?v=ruyJwivT6Ik
http://www.youtube.com/watch?v=OllI1YFMMds

sizce ilişkimi gözden geçirmeli miyim çok ciddiyim? bana hiç böyle biri gibi gelmedi marx engels okumuş adam bu şarkıları nasıl dinliyor anlamıyorum. hayal kırıklığı yaşıyorum. ayrılsam napar sizce? o şarkılardaki gibi şeyler mi yapar off :(. kime denk geldim ben böyle ya.

Güncellemeler:
benimle sevgili olmak için entelektüel mi görünmek istedi acaba offf.
www.izlesene.com/.../7234466 youtube açamayanlar için arabesk rap işte bunları dinliyor.

müzikle yargılamam ama bu şarkılar hiç doğru değil jiletlemek, esrar, tabanca var hep şarkılarda :(

0|0
16|33

En İyi Erkek Görüşü

• Vuhuu bence değişik zevkler edinmeyi denemelisin sende :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Bence soru şu olmalı ortadaki linkteki at hırsızıysa diğerleri ne hırsızı? Bu saçmalıkları ciddi ciddi dinliyor mu? Valla sorunu ilk okuduğumda bizle dalga geçtiğini düşündüm. Bir de Marx Engels diyorsun hangi gerizakey böyle şeyleri dinler ki? Ben bir tek dalga geçmek için dinlerim herhalde :)) Marx Engels düşünceleri pek yaramamış ters tepki yaratmış sevgilinde belli oluyor :D. Biran önce kendisine çeki düzen vermesini söyle değişmeyecek gibi duruyorsa ayrıl. O şarkıdaki gibi şeyler yapmaz merak etme çünkü öyle şeyleri yapanların pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum senin de deli biriyle birlikte olma olasılığına ihtimal vermiyorum en azından öyle düşünmek istemiyorum :))

1|0
    0|0
  • Kesinlikle gözden geçir.

1|0
    0|0
  • yetişme tarzı buyudugu yer arkadas cevresı ıle alakalı olabılıyor

1|0
    0|0
  • bu ne ya bence katlanılcak bir şarkı değil

1|0
    0|0
  • :D Allah ta seni güldürsün emi :D

1|0
    0|0
  • Esrar kullanıyor mu sevgilin? Çünkü bu şarkıları dinleyen bir akrabamın çoçuğu vardı Alanya'da. Hep kova yapar bu şarkıları dinlerdi. Ama askere gitti düzeldi şükür.

1|0
    0|0
    • içiyormuş baska bir şey kullandıgını görmedim

• bende nefret ederim arabesk varken neden rap i anlamam ya orası ya oarsı arası olmaz. Ölümüne müslüm baba.

1|0
    0|0
    • müslüm gürses dinlese inan böyle olmazdım ya bu çok iğrenççç çok çirkinn

• böyle kekolarla çıkıyonuz ya şehir değiştir hemen

1|0
    0|0
    • ya keko değildi işte :( tamamen kandırıldım

• hasbinallah belki sana şakasına söylemiştir ama eğer cidden dinliyorsa çok ilginç çoook

1|0
    0|0
    • ciddi gerçekten cok ciddi ben ilk ilişkiye başladıgımızda şakasına dinliyor sanıyordum cunku ben de gülmek için dinliyordum bunları. ama o çok ciddi zamanla anladım

• esrar içtiğini öğrendim

• seni gerçekten sevip sevmediğini bilemiyorum ama dikkatli olman tavsiyemdir.eğer ayrılmak istersen de kendinden soğutarak yap bunu direk senden ayrılmak istiyorum deme.aşırı derecede kafana takma.esrar içtiği için bu şarkıları dinlediği için seni öldürücek hali yok ya

• tuvalette ekmek falan yediysen allah böyle sınıyor olabilir seni

1|0
    0|0
  • sevgiline söyle bence kendi kafasına sıksın bence. Kefeni de hazırmış :)

1|0
    0|0
  • bomba sevgilin var :D:D one la :D

1|0
    0|0
  • Bu nedir ya hemen değiştir.

1|0
    0|0
  • ghjklsdfsd kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Boyle entel mi olur intihar ederim.Krolarla cikma;)

1|0
    0|0
  • yemek yiyodum ya midem bulandı

1|0
    0|0
  • ne gözden geçirmesi direk ayrıl

1|0
    0|0
    • sana kalmış gerçi

• nerden bileceğim beni ya da kendini öldürmeyeceğini :( şu an hiçbir şeyden emin değilim

• yuh sende sadece mal mal şarkılar dinleyen biri o kadar

• İlginç belki merak ettiği için dinliyordur.

1|0
    0|0
  • şşşşşt güzel kız :D bu ne lan

1|0
    0|0
    • :( oooof

• Şaka bir yana seviyorsa seviyordur yani uzaklaştırmaya çalış bu şarkılardan olmuyorsa sen aşmaya çalış o da olmuyorsa sonuç belli zaten.

• bu soruyu sorman hata zaten

0|0
    1|0
  • salla gitsin

1|0
    0|1
  • yuhh bu ne boyle. gerçekten fena bir zevki varmış.. iğyy

1|0
    0|0
  • barbaros hayrettin lisesi şarkısını bende severek dinliyorum gayet başarılı kendinden tiskin sen

0|0
    2|0
  • bunu dinliyorsa yol ver gitsin bence hiç uğraşma

1|0
    0|0
  • :))) yarıldım. bunları dinlicek bir tip te değilse çok baymışsındır onu seni kendinden soğutmak istiyodur bir ara bende farklı yöntemleriyle yapmıştım ama başarısız olmuştu :)) ya da bunu dinlicek bir tipse bir hayır gelmez intihar eder gider :D

0|0
    0|0
    • son youtube klibine baktım da ibretlik hayatlar öyle birileri de doğa bilirdik allah muhafaza :)))) her gün vuruyom kuru kuru kubara asdf hahaha

• eskiden dalgasına dinliyorum diyordu ama zamanla öyle olmadıgını anladım

• bilemiycem böyle bir durum atlatmadım hiç :))

• şakagibimq :D

1|0
    0|0
  • sanman bir şey değiştirmez

1|0
    0|0
  • hemen ordan uzaklaş :D

1|0
    0|0
  • şaka mı bu :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• Cok ilginc tatlim ya:) benim sevgilim bole bir sarki dinliycek, ben tutar kolundan psikolaga gotururm.eger gelmiyorsada ailesini bilgilendirirm.ne bu psikopatlik ya:/valla cok garip

1|0
    0|0
  • şarkıların adı ne youtube ye girilmiyoda merak ettim

1|0
    0|0
  • Belki de seninle dalga geciyordur, reaksiyonunu merak etmistir? Hehe olamaz mi sence? o.O Eger yok kesin ciddi diyorsan, birak gitsin öylemarx engels ile arabesk arasi bag :S Olmaz yani :S

1|0
    0|0
  • öğğğğ iğrenç

1|0
    0|0
  • Ayrıl bence. Ciddiyim bu ne ya :D

1|0
    0|0
  • Çok iğrenç

1|0
    0|0
  • valla bence sen açıkça ayrılmak istediğini söyle öldürmez heralde seni birde beğenmediğin özelliklerinide söyle aç kendini anlat yani

1|0
    0|0
  • Arabesk rap dinliyorsa kesin ayrıl. ben 1 saniye düşünmezdim.

1|0
    0|0
  • Tanımadığım halde soğudum vallahi :S pehhh.. çekilirmi bu be amaaaan :/

1|0
    0|1
  • Tanımadan bile soğudum erkek arkadaşından. Senin durumunu düşünemiyorum.

1|0
    0|0
  • Saka yapiyordur bence ya, artik bu tarz sarkilar dinleyen apaçiler kalmadi saniyordum ben :/

1|0
    0|0
  • oooofff. geçmiş olsun :D anlıyorum seni. ben olsam tekmeyi basardım ( hala severek dinliyosa) böyle ufak tefek şeylere takılma diyenleride salla. ufak şeyler insanlar hakkında çok şey anlatır. rap hiç sevmem ama dinleyene saygı duyarım. arabesk nadiren severim ama arabesk rap dediğin en gerizekalı tiplerin şeysi. osuruğa gülen tipleri arabesk rap dinleyene tercih ederim yeminle.

0|0
    0|0
  • Şakadır belki

2|0
    0|0
  • manyak mısın dalga

1|0
    0|0
  • dalga gecmisde olabiilir seninle :D ciddi bir sekilde sor

0|0
    0|0
    • hayır gayet ciddi :( eskiden dalga sanıyordum ama ciddi ciddi bunları dınledıgını oğrendim. bana kendine zarar verir diye korkuyorum

• yok korkma sen. normalde nasıl bir insan cevresine sana? belki komık geldıgı ıcın dınlıyordur hosuna gidiyordur bu yuzden nasıl bir insan sevgilin?

• Sen erkek arkadaşını bu parçalarlamı değerlendiriyorsun?

1|0
    0|0
    • bu şarkıları dinleyen insan normal midir sence oramı jiletledim sevgilime sıktım diye şarkılar..

• Valla başta dikkat etmedim özür bacım
      Ozaman ayrıl ya da sor neden bu saçma sapan parçaları dinliyorsun diye sor :(

Yükleniyor...