Pazar kültürünüz var mı?

pazar kültürünüz var mı? ne derece seviyorsunuz ? örneğin gerçekten bir ihtiyacınız olmasa da pazara gider misiniz ? yani böyle 2 saat falan takılmak için ?

muhabbet, alın teri , pazarlıklar, oradaki haykırışlar ; bazen elleri yapış yapış yapan domates.. aslında hayatın ta kendisi .

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Pazar bence bambaşka bir kültür.Samimi,sıcak eskiden kalmış güzel bir olgu.Marketlerdeki cansızlığı düşünürsek.Pazarlar çok daha keyifli.Ama her zaman gitmek mümkün olmuyo.Bir de kandırıkçı pazarcılarla çok kavga etmişliğim vardır.Gördüğüm domatesle torbaya koyduğu domates arasında 1 haftalık fark olabiliyo:) Bu yüzden sebze meyve alışverişimi marketten yapmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sevmez olurmuyum helede sosyete pazarı sabah gdimm akşama kapanırken çıkimm o derece

0|1
    0|0
  • Pazardan nefret ederim.Küçükken annemle ananem beraber giderdik, alıp alıp elime tutuştururlardı kıyafetleri.Karnımda aç olurdu, bas bas bağırırlar bir de, kalabalık falan.

Pazar bana göre değil, alışverişle aram hiç iyi değildir.

Pazar günüde pazartesi korkusu geliyor zaten.

0|0
    0|0
  • Bostancı Pazarı hoşuma gitmişti 8-10 sene oldu gideli..

0|0
    0|0
  • çok seviyorum pazar alışverişini ama bizde hep babam gider pazar alışverişine...

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum anne baskısıyla gidiyorum genelde.

0|0
    0|0
  • Pazar gezmeyi severim ama bir şey almıyacaksam gitmem. Soldan soldan geliyorlar bana pazar kalabalığında :(

0|0
    0|0
  • ben giderim çok seviyorum pazarları :)

0|0
    0|0
  • ben severimde anam uzak diye gitmıyır aslında bereketli olur

1|0
    0|0
  • ben pazarı hiç sevmem.. gitmemde.

0|0
    0|0
  • artiz ne arar las bazarda( pazar kültürü işte)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pazar kültürüm oldukça gelişmiş, ortaokulda amcaoğlu ile tamamen zengin olmak amacı ile pazarcılığa bile giriştik, kavun karpuz satıyor idik, ilk hafta çok bereketli geçti, sermayemizi 3e 4e katladık, tabi kolay para bizi bozdu, 1,5 hafta sonra sermaye dahil tüm paramızı lunaparktı, atariydi, denizdi ezdik...

1|0
    0|0
  • eskiden bizim sokakta kurulurdu süper olurdu ufakken ben bile satardım bişiler şimdi pazaryerleri açıldı annem düzenli gider salı cumartesi eğer evdeysem mutlaka giderim onla süper oluyor taze taze değişik meyve sebzeler falan bulurum arada alırım seviyorum ordaki hareketi tabi poşetleri taşımak bana kalıyor :))

0|0
    0|0
  • çocukluğumun en güzel yıllarını sebze meyve hallerinde semt pazarlarında çalışarak harcadım her pazara gittiğimde hangi tezgaha gidersem gideyim düzeltmeden duramıyorum. alışkanlık işte

0|0
    0|0
  • hayır hiç yok bende

0|0
    0|0
  • Pazara anne zoru ile giderdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...