Türkiye'nin en güzel şehri size neresi?

Arkadaşlar ben izmirde yaşıyorum. Bir Çok yeri gezdim gördüm ama izmir bana bambaşka geliyor.. Bilmem Sizin kararınız nedir?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 13

• izmir olsa gerek

0|1
    0|0
  • Bende izmirliyim sana halikarnas balıkcısının bir dörtlüğünü okumak istiyorum.

Not; dört yıl önce geldim hala bodrumdayım ;)))

Yokuş Başına Geldiğinde Bodrum'u Göreceksin

Sanmaki Sen Geldiğin Gibi Gideceksin

Senden Öncekilerde Böyleydiler

Akıllarını Hep Bodrum'da Bırakıp Gittiler

0|0
    0|0
  • İzmir

0|1
    0|0
  • İstanbul ve İzmir ilk iki sırada bunu anlamış bulunuyoruz. Bana gelince ben de İstanbul diyorum.

İzmir'de pek tepe yok. Bol tepeli olan İstanbul daha estetik duruyor. Tarihi eserleri ve boğazı da İstanbul'a ek bir üstünlük sağlıyor.

0|0
    0|0
  • en güzeli tartışılır öznel bi yargıdır bence İstanbul Antalya Muğla İzmir yarışır ama Ankara nın Türkiye nin en yanılabilir şehri olduğu aşikar -_-

0|0
    0|0
  • Pek bi yer gezip görmedim ama izmir'i tek geçerim.

0|0
    0|0
  • Bütün koşulları ele alırsak başta izmir.,İstanbul güzel değil muazzam bir şehir ama şu haliyle itici.Doğal güzelliklerde rize ve yaylaları.Bunlardan sonra heralde akdeniz gelir ama görmedim

0|0
    0|0
  • İzmir değil, istanbuldan şöyle bir 10 milyon insan gitse istanbul derim ama şu anki duruma göre ordu ya da rize diyorum

0|0
    0|0
  • herkesin yaşadığı yer kendine başkadır ankara diyorum

0|0
    0|0
  • Smyrna ;)

0|0
    0|0
  • istanbul tabikiside

0|0
    0|0
  • antalya bursa izmir ankara bunların hepsini biliyorum ve tartışmasız istanbul diyorum

0|0
    0|0
  • diyarbakır

0|0
    0|0
Yükleniyor...