İki yetişkinin çocuk parkında tahterevalliye binmiş olduğunu görseydiniz, ne derdiniz?

Kırklı yaşlarda biri kadın, biri erkek iki kişi, çocuk parkında tahterevalliye binmişler. Şen şakrak bir kalkıp, bir iniyorlar.

Haklarında ne düşünür, ne söylerdiniz?

Güncellemeler:
Moderatör, yapma bana numara. Devam suretle arkamda beliriyorsun, korkmaya başladım. :)))
Yine yaptı, yapacağını... Seni babama söyleyecemmm:PPP

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cok normal karsılarım , bizim millet bu tip seyleri eğlence, dalga konusu yapıyor. İnanın toplum cahilliği bu yönde olmasa , kulaklıkla müzik dinlerken , dans bile ederim.

Düsünün öyle bir ortamda yasıyoruz ki ayağı kayıp yere düsene kahka atacak seviyesizlikte insanlar var , bence komik olana gülümeli , böyle ufak tefek seyler gülme konusu olmamalı

Yine öyle insanlar varki , konusurken bile karsıdaki hata yaptığında diğeri onun hatasını alaylı bir sekilde, onun ağzından söylüyor. komikmiscesine ..

Bir insanın neye güldüğünden zeka seviyesine, nasıl güldüğünden aldığı terbiyesine bakılır.

gecen yaz abimin yanındaydım londrada , yolda dans edenden tutun , tek köseye oturmus gitar calıp, sarkı söyleyene kadar her insan var. Kimsede, onlara bakıp dikkat cekmiyor, veya kimse gülmüyor. Normal karsılanıyor. Düsünün durakta beklerken müzik dinleyip oynuyor adam. 1 tane gülen birini bulamadım inanın..

Bu tip seyleri aşmamız gerektiğine inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tahterevalli kapılmış salıncağa geçelim bari derim :))

0|0
    0|0
    • Kadın çoook kilolu, oturamıyor:D

• olurmu canım 90 60 90 olmak ne demek biliyormusun komple gardolabının yenilenmesi kıskanç kocanın çıldırması her görene de bi saat nasıl başardığını anlatmak oo zor iş

• Yeni sevgililerin olması, ayartıcı bakışların etrafın kul-köle olması, arabaya binerken ve inerken zorluk yaşamaması, erkeğin KKTE yapmasın ve hayallerini süslemesinde büyük bir ol oynaması. vs...

• Gülerdim. Beni tebessüm ettirirdi :)

Hayatın tadına bakabildiklerini düşünürdüm.

0|0
    0|0
    • Hayatın tadına bakmasınlar bea, hayatın büyük çoğunluğu uykuda, banyoda ve tuvalette geçiyormuş. Bence çocuk gibi eğlensinler:)))

• Komik bulurumm :D

0|0
    0|0
  • eğer sevgiliyseler ay çok romantik der gülümserdim :)

0|0
    0|0
    • Ya evlilerse, adam mutlaka katil olduğum belli olmasın diye, oyun parkında getirmiş, eşini tahterevalliye bindirmiş, öyle bir zıplatmış ki, kadın baş üzeri yere düşürme ve öldürme planı yapamaz mı?

:)))

• hahha oh etmişler :)

• Ben yimek molası veriyorum, Datlım:PPP

• Güler geçerim. :D

0|0
    0|0
  • bende kırkımda böyle olacagım derdim

0|0
    0|0
    • Senin kırkın çıkalı 23 yıl oluyor, hala anne-baban çıkartmadı mı? @admin arkadaşlar, gelecek Cuma'ya @souldancer için mevlüt planlayalım, kızın içi gitmiş. Daha kırkı çıkmamış ya. Teyzeye ve amcaya da teessüflerimi ileteceğim, @souldancer, sen üzülme.

:)))

• iyiki çevremce senin gibi erkekler yok

vay arkadaş bu ne ya

neyse ben ışık hızı ile kaçıyorum senden hadi bye

• Erkek? Kimmm, ben mi? Yok, yanlış tahmin, ben erkekimsi biriyim. Böyle durumlarda sıvışmayı bende iyi bilirim:D

• gülerim gecerım ayrıca cok gorunmedık bır sey degılkı ben ep goruyorum boyle cıftler cokta guzel yapıolar amac eğlenmek degılmı ? varsın salıncaga bınsınler varsın tahtıravalleye mutlularsa problem yok :D

0|0
    0|0
  • 'elalem ne der' kaygısı gütmeden hayatın eğlencesini çıkaran çok az insan var bu dünyada, keyiflerine uzaktan izleyerek ortak olurdum.

0|0
    0|0
    • Nereden ışınladım, kim çağırdı beni buraya. Ne güzel haya eğlencesi yapıyordum. Öhö öhö. Haa sen mi çağırdın Gasteci:PPP

• ne dediğini anlamadım ki:) bu arada, moderatörlerin başlık ve sorulara müdahale hakkı yok, biz sadece cevap ve yorumlardan sorumluyuz...

• Hayat eğlencesi denildiğinde ben oraya ışınlanıyormuşum. Anacım ben doğarken üstün özelliklerimin olduğunu farketmiş. Mesela çok güzel fırlıyormuşum; Ussain Bolt bile 100 metre fırlamada gerimde kalıyor:D

Erkekler Ne Diyor 4

• Maşallah derim. Ne güzel yapsınlar, eğlensinler, birlikte çocuk gibi şenşakrak olsunlar. Bende yapmak isterim öyle. Bizim insanımız garip bakıyor. Ki biz sevgilimle 20lerimizin başında sallanırken yine garip bakan tipler oluyordu, ama tabi 40lılara daha bir küçümseyici bakar o insanlar. Ne güzel ya, işte aşk ve hayat sevgisi böyle birşey.

0|0
    0|0
  • seviyeyi çok düşürmüşler seviyelerini ayarlamaya calışıyorlardır:)

0|0
    0|0
  • ben de gider salincaga binerim :D efenim ben hala oyun parkina gidiyorum sanirim 50 de bile ayni olurum...kisaca gelecegimi gormus olabilirsin

0|0
    0|0
  • Gençlerle ufaktan bi kick boks müsabakası düzenlerdik. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...